Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van abban az esetben, ha...

Mi van abban az esetben, ha én most THGYS-en vagyok -fél évig-, utána nekem is 1 évre csökkenthetik a GYED-emet?

Figyelt kérdés
Nem világos ez most számomra.
2009. ápr. 4. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, visszamenőleges hatállyal semmilyen törvényt nem lehet módosítani. Ma hangzott el, hogy az új szabályok csak azokra vonatkoznak akik július 1 után vállalnak gyereket.
2009. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
HA! megszavazzák akkor a július 1-je után fogant babákra vonatkozik...
2009. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem válaszolok, hanem én is a kérdezőhöz csatlakozom. Ma hol mondták ezt a dátumot? Megtalálható ez a neten valahol? Az indexen kerestem, nem találom. És ez mennyire biztos? Illetve azt már lehet tudni, hogy a szavazás mikor lesz? Köszönöm, és elnézést a kérdezőtől.
2009. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma hallottam hogy csak a junius után fogant babákra érvényes,mi is akarunk még 1 babót ugy hogy bele huzunk!!:)
2009. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs juli!
2009. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
RTL text 147. oldal
2009. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, így meg is találtam:

[link]


Köszi mégegyszer!

Nagyon-nagyon remélem, hogy ebből nem lesz semmi... :(

2009. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok,hogy kérdezem:idén július????
2009. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Csak két évig járna a gyes és a gyed, ha a gyerek július után fogan. Ez is szerepel Bajnai Gordon programvázlatában. A miniszterelnök-jelölt tervei azokra nem vonatkoznak, akik július elseje előtt szülnek, vagy az előtt esnek teherbe. A Fideszes és a KDNP-s képviselők szerint a tervezett intézkedéseknek rossz üzenete van."
2009. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem,hogy miért veszik egy kalap alá a szülést és a teherbeesést!?
2009. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!