Vállalnál ikreket?

Figyelt kérdés
Nők válaszaira lennék kíváncsi.
2011. júl. 24. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

amikor tini voltam ez volt az álmom :-)))


most (3 gyerek mellet) már semmi pénzért nem vállalnám

2011. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
NEM!NEM!NEM!
2011. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint az első. Fiatal koromban és az első terhességemnél még örömmel vállaltam volna, de a 2.-nál már kétségbe estem volna ha ikrek lettek volna.
2011. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Nekem ez az álmom, hogy ikreim legyenek (fiú és lány). Ez lenne az ideális minden szempontból (fiatalon szeretnék szülni legalább 2 gyermeket, de csak 3 évre szakíthatom meg a rezidens képzést). Már régóta szuggerálom magamba, hogy több petesejt lökődjön ki, de persze ez csak vágyálom :)
2011. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kivansag musor :D

s ha valaszthatnek igen szerettem volna ikreket.

1 kislanyom van es orultem volna ha lett volna egy ikertestvere

a kovetkezo terhessegnel lehet jobb lenne ha csak 1 baba lenne, de termeszetesen nagyon orulnek akkor is ha ikrek lennenek

szinte 100%, hogy nem lesznek ikrem, mert soha nem volt ikerterhesseg sema ferjem sem az en csaladomban

2011. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

NEM!!!!

ikerhugaim vannak, az ő elmondáauk szerint nem jó ikernek lenni


sosem akartam, hoyg ikreim legyenek

2011. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes a kérdés.

Ugyanis ha teherbe esnék és ikrek lennénk nyilván ez nem lenne ok hogy elvetessem,tehát tulajdonképpen igen!


De egyébként nincsen bennem külön vágy hoyg ikreket szeretnék,szerintem nagyon-nagyon sok munka van az iker babákkal.

2011. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a természet döntése. :)

Ha ismét állapotos lennék, és kiderülne, hogy ikrek lesznek, lehet első pillanatban kerekedne miatta a szemem, de nem vetetném el őket, semmi pénzért.

Lehet, hogy így "kárpótolna" a sors az első elvesztett babánkért.

2011. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda fura kérdés... Hogy érted?!?!


1. Ha lehetne választani ,hogy 1-et v. ikret szülhetnék akkor kérném-e az ikreket? (igen...)

2. Ha jönne egy ikerpár elvetetném-e őket? (természetesen nem)


A 3-at tervezzük, de ha ikrek lennének is megtartanánk. Van ismerősünk akinek 2 gyereke volt, jött a harmadik aki(k) ketten voltak, így egyből 6 fő család lettek.

2011. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
innen nézve idilli, de onnam már nem az
2011. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!