Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Gyes lejárta után el lehet...

A Gyes lejárta után el lehet menni munkanélküli segélyt igényelni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet igényelni, ha megfelelsz a feltételeknek.
2011. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kedves hozzászóló:milyen feltételeknek kell megfelelni???nekem csak 3 hónap munkaviszonyom volt előtte így kezdettől fogva csak gyest kaptam..
2011. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazok a feltételek vonatkoznak a gyeses anyukákra is, mint bárki másra, annyi különbséggel, hogy a gyes idejét megelőző időszakot tekintik mérvadónak
2011. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat:

Én is végig gyesen voltam,ugyanis csak 4 órába voltam bejelentve a terhesség előtt.

2011. júl. 26. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második: nem értem a kérdést.

Az álláskeresési támogatásnak (régen munkanélküli segély) feltételei vannak, pl. 3 hónap munkaviszonnyal nem vagy jogosult álláskeresésire.

2011. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igényelni lehet, csak nem kapod meg. Ellenben regisztrált munkanélküliként igényelhetsz és nagy eséllyel kaphatsz BPJ-t a gyermekre hivatkozva, ha a háztartásotokban nincs kereső személy.
2011. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi az a bpj?
2011. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
BérPótlóJáradék - régen RÁT -rendelkezésre állási támogatás volt a neve
2011. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!