Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire hosszu a 2honapos...

Mennyire hosszu a 2honapos kislányomnak egy 7orás autout?

Figyelt kérdés
Meghalt a nagynéném a Karlovy Varyban és fel szeretnék menni a temetésre,meg az unokatesomba,aki 21éves,egy kis lelket onteni.Csak mindenki azzal jon nekem,hogy 2honapos babának ez hosszu ut.Kb. 700km és 7orás ut.Milyen a leghosszabb ut,amivel ilyen kisbabával voltatok?
2011. júl. 24. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
300 km-t mentünk 4 hetes babával. Még az nap haza is jöttünk, tehát mentünk 600 kim-t az nap, csak sok pihenővel. Próbáld meg, hogy oda-vissza foglalsz szállást valahol fél úton és akkor ki fogja bírni, persze óránként akkor is jó, ha megálltok és nyújtóztok egyet. Szerintem sem kellene elvinned, mert elég sok lenne még, de te tudod, mennyire szeret autózni a baba.
2011. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

koszi a válaszod. :)

hát mi azért elég sokat autozunk a babával,ugymond minden nap.Anyummal járunk át a nagyohoz,vagy áruért a bárunkba,szoval elég sokat.Nagyon szeret amugy autoban aludni,meg 1szer kéne ennie,max 2szer a tobbit végig aludná.Hát magam sem tudom,igyis elég szarul van az egész család a rossz hír hallatán,és nekem még ilyenen is kell gondolokoznom :S

2011. júl. 24. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lesz, végig fogja aludni az utat. Amikor jelzi h éhes úgyis megeteted.
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát szerintem is.De anyos itt sipákolt nekem. :S

Bár ugyis ruhellem,ha vmibe beleszol,ugyh... Nem 12orás repuloutra készolok a gyerekkel a világ másik végére,hanem csak 700km.Meg mi fáraszto van a gyereknek az utban?Eszik,fekve alszik kicsikét sír.

2011. júl. 24. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de egy 2 hónapos nem valószínű, hogy végigalussza a 7 órás utat!!! Én biztosan nem indulnék el vele ilyen messzire, ez neki még nagyon sok.

Ha meg mégis mentek, akkor többször meg kell majd állnotok, számoljatok rá plusz időt az útra!

2011. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én unokatesómék 4 hónapos babával és 2,5 éves kisfiúval mentek Bulgáriába. A kicsivel semmi gond nem volt, a nagy miatt kellett többször megállniuk. Én csak azért nem mennék, mert félős vagyok és félnék, hogy útközben történik valami (pl. baleset)
2011. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hasfajos, akkor en siman elindulnek.

Minel kisebb, annal jobb utazni.

Nyilvan gyerektol is fugg, de en ket gyerekes vagyok es nagy utazo (autoval es repulovel), ezt vettem eszre.

6-12 honapos gyerekkel siman megtettunk 24 oras autoutat, ket es fel evessel mar a 4 oras is nehez volt.

2011. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát pont ez az.Muter mondja,hogy majd 1év mulva menjek fel nyáron.De akkor már 1éves és pár honapos lesz nekem a gyerek,akkor már menni tud,hisztizik...O meg,csak ugy van magának,eszik,alszik,sírdogál...

Koszonom a válaszaitokat. :)

2011. júl. 25. 14:10
 9/13 A kérdező kommentje:
De még mindig nem tudom,hogy mit csináljak...!!!Pénteken 11kor van a temetés,és az unokatesomnak most elég nagy szuksége lenne rá,anyám meg csak azt hajtogattja,hogy a kislányom legyen az elso.Ami persze igy is van.De unokatesom legjobb barátnoje az anyja volt,irigykedve néztem sokszor,hogy milyen jo a kapcsolatuk,és most hosszu rákos betegség után,meghalt szegény nénjém.Az unokatesom meg gyerekkorom ota a legjobb barátnom,mégha messze is van tolem,de attol félek,hogy vmi baja lesz.Annyira sírt nekem tegnap,mikor felhívott,muszáj elmennem hozzá.De azon gondolkozom,hogy féluton lakik a párom Csehországban,és hogy addig odaadnám neki a lányát,arra az 1napra.hát magam sem tudom....
2011. júl. 25. 14:15
 10/13 Anyomika válasza:
Mennyire hosszú egy 7 órás autóút? 7 óra xd
2011. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!