Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha szinte...

Szerintetek gáz, ha szinte egész nap a gép elött ülök, és nem foglalkozom a 2 és fél éves gyerekemmel?

Figyelt kérdés

Tök jól eljátszik, nézi a mesét.

Gáz vagyok, vagy néha belefér egy ilyen nap?


2011. júl. 25. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csak ritkán fordul elő ilyen, akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod miatta, magadra is kell egy kis idő. Örülj neki, hogy szépen csendben le tudja magát foglalni. Azért ha már mindent megnéztél a neten, akkor inkább ülj mellé, biztosan örülne neki, ha ketten játszanátok! :)
2011. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ez hetente egyszer előfordul akkor még elmegy. Ha többször, akkor netfüggő vagy, és sürgősen változtatni kellene. Amúgy mi van a házimunkával és egyebekkel? Nem lesz jó vége.
2011. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ma nem kell főznöm mert tele a hűtő és maradt tegnapról is főtt kaja. Mosnom sem kell ma. A házban rend van és a mosogató is üres.

Ha a férjem itthon van, nem tudom ezt megtenni, most 2 hétig szabin volt.

Nem vagyok netfüggő, csak most ehhez volt kedvem.

2011. júl. 25. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogyha ez nem mindennapos akkor nincs gond.
2011. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg gáz. És nem jövök az álszent dumával, hogy "mert én soha...". Mert igen, most is van időm ideirogatni. De csak míg alszik. Utána igényli is, hogy vele foglalkozzak, együnk, játszunk stb. Nekem a "szinte egész nap" bökte meg a szemem, meg a "nem foglalkozom vele". Aztán majd máskor is "bejön" ez a nagy pihenés, és a gyerek ellesz magától. Aztán meg múlik az idő, és eltelik a gyerekkora.

Bocs, ha kemény voltam, de remélem inkább segítségnek veszed!

2011. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg, igazad van.

Most viszem be a szobába aludni. Lehet, hogy inkább alszom vele én is egyet, ebben a nyomott időben...

2011. júl. 25. 14:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a két kicsi jól el van:) Amíg nem azt hallom, hogy anya, addig vagy netezek(iwiwen anyámmal chat, gyik, nlc, velvet, hvg...) filmet nézek, vagy sütit sütök:)

Reggel, délig összekapom a lakást, elkészítek vmi ebédet, utána szabad foglalkozás, amibe belefér nagyon sok minden.

No megyek altatni:D

2011. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ez néha néha fordul elő, akkor egyáltalán nem gáz. A gyereknek arra is szüksége van, hogy egyedül játsszon, és néha neked is lehet egy egy lusta napod.

Attól, hogy havonta van olyan nap, amikor 5 óra helyett csak kettőt játszol vele, még nem fog elúszni a gyerekkora:)

2011. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

14:41-gyel egyet értek!

Szerintem egy-egy nap is gáz. Oké, én is szoktam a gép előtt ülni úgy, hogy ő meg éppen játszik egyedül, de ez általában hetente egy alkalommal max. fél óra. Meg akkor gépezek, amikor alszik...

2011. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális
2011. júl. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!