Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Evelin vagy Rebeka vagy...

Evelin vagy Rebeka vagy Bettina? Melyik a szebb név és melyik névhez milyen embert képzelsz el. Nem tudok dönteni a 3 név közül. Mindegyik megy a vezetéknévhez.

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 19:59
1 2 3 4
 31/39 sumergo ***** válasza:
76%

Egyik haverom kutyusa volt Evelin, tündéri volt, nagyon szerettem, igazi személyiség. Később lett egy barátnőm is, aki Evelin, tündéri csaj, nagyon szeretem. A nevekkel kapcsolatos érzéseink csak addig mérvadóak, amíg nem ismerünk valakit igazán. Utána nem a név lesz fontos, hanem a személy. Rebekával Dunát lehetne rekeszteni, ezt nem adnám semmiképp a lányomnak, bár egyébként tetszik a név. Én ezért az EVELIN-re szavazok.

(Győzikéék lányán kívül nincs tudomásom cigány Evelinről, nem cigányt viszont többet is ismerek.)

2011. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. A Rebeka, most hülyének fogtok nézni, de épp azért kerül háttérbe mert nagyon sok embernek tetszik és nem akarom, hogy a lányom olyan nevet viseljen amit szinte minden második ember, például Niki, Alexandra, Viktória

Még nem döntöttem, de ha döntök megírom, hogy mire esett a választásom:)

2011. júl. 28. 11:06
 33/39 anonim válasza:
63%

Én az Evelinre szavazok.Én is Evelin vagyok.(és nem vagyok cigány)

Szeretem is ezt a nevet...

2011. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
55%
Rebeka ! A világ legszebb neve, az én picurkámnál nem kérdés :)
2011. júl. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
100%
Bettinaa.:)imádom ezt a nevet.
2011. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Bettina.az olyan aranyos és jópofa a becézése is :Betti:)
2011. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
41%

Betti!

Evelin kényes cigányos,Rebeka meg nagyon otromba,sose adnám a gyerekemnek.

2012. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Szia.Hát érdekes ezt így olvasni,hogy a nevekről mennyi rossz jut az emberek eszébe főleg az Evelinről.Engem is Evelinnek hívnak és közöm sincs a cigányokhoz.Elég rossz,hogy mindenki a Győzike lányával azonosítja be,persze vele sincs semmi bajom.
2012. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem a Rebeka cigányos, giccses.

Az Evelin név szép dallamos, nőies, csak Győzike miatt mondják, h cigányos.

Bettina elmegy, kicsit olyan semmilyen

2022. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!