Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó ötlet az ikreket egyforma...

Jó ötlet az ikreket egyforma ruhába öltöztetni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy ikerpár egyik fele vagyok :D Mi gyűlöltük, amikor egyforma ruhákba öltöztettek minket, 10 éves korunkra sikerült kiharcolni az "önállóságunkat" :D Úgyhogy szerintem nem jó ötlet :D
2011. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van ikertestvérem. A legszarabb ötlet, ami létezik, hogy egyforma ruhát adsz rájuk. Előttem már sokan leírták miért.
2011. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pici korukban még tökmindegy. Szerintem jó ötlet: az egyforma, de más színű ruha, vagy azonos szín (úgy könnyebb mosni) de kicsit más. A testvérek szépek, ha hasonló a ruhájuk de ne legyen teljesen egyforma. Mi anyuval is hordunk majdnem ugyanolyan cuccokat! :-)
2011. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem.
2011. aug. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik ha ugyanolyan fazonu de mas szinu ruhakba vannak oltoztetve. Itt a kornyekunkon lakik egy hazaspar, harmas ikreik vannak, mind kislany. Na Ok pontosan igy oltoztetik oket. Ma is megcsodaltam oket, ugyanaz a fazonu kis felso es nadrag volt mindegyiken csak az egyik rozsaszin volt masik lila harmadik feher :)))
2011. aug. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!