Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordod otthon a jegygyűrűdet,...

Hordod otthon a jegygyűrűdet, így a gyereknevelés mellett?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit "fura a kérdés". :-)) Nekem 3,5 hós a fiam. Tavaly nyáron volt az esküvőnk, mindig úgy gondoltam, hogy szinte non-stop rajtam lesz majd a karikagyűrűm, de nem így van! csak akkor veszem fel, ha megyünk pl. valahova! Otthon zavar, ha mosok, takarítok, főzök, stb. Más hogy van ezzel??
2009. ápr. 7. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én csak akkor veszem fel, ha megyünk valahova. Engem is zavar.
2009. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
17 éve talán 2x vettem vettem le hosszabb időre. Engem nem zavar a házi munkában, igaz, ha tésztát vagy fasírtot gyúrok, mindig leveszem.
2009. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha ha olyat főzök leveszem, de ha végeztem azonnal visszaveszem. Így tuti nem hagyom el, és zavar ha nincs rajtam. Sőt, az 5 éves évfordulónkra kaptam egy másik gyűrűt, azt is hordom.
2009. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is tavaj majusban volt az eskuvonk es azota csak egyszer vettem le az ujjamrol mert fajt alatta de azota nem .en mind ket kezemen hordok gyuruket a jegy gyurut es disz gyurut is akar mit csinalok itthol sosem veszem le es meg mindig szepek es semmi bajuk.6 honapos kislany anyukaja.
2009. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is hordom és engem sem zavar
2009. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nekem nincs még jegygyűrűm, de gyűrűim vannak. Én hordom az ékszereimet baba mellett is. A nyakláncomba szokott a kisfiam kapaszkodni, nézegeti, de elég vastag, így nem gond, a véknyat letettem. A fülbevalóm is csüngős, azt is elnézegeti az ölemben, bár rángatni nem hagyom. A gyűrűimmel van a legkisebb gond. Én is csak akkor veszem le őket, ha olyat főzök.


7 hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, csak kíváncsi voltam. :-))
2009. ápr. 7. 08:58
 8/10 anonim ***** válasza:
én sem hordom otthon, csak akkor veszem fel, ha megyünk v.hova.
2009. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 éve vagyunk házasok, előtte 2 évvel vettük a jegygyűrűket, azóta nem vettem le, csak max. tisztítani.
2009. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is hordom,még a többi gyűrűm is,max akkor veszem le ha olyat főzök...még a szülés alatt is rajtam voltak.

A nyakláncaim viszont megsínylették a fiam.Az egyik elszakadt,a másikat inkább levettem :-)

2009. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!