Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anyosotokkal a viszonyo...

Milyen anyosotokkal a viszonyotok? Mennek hozzátok meglátogatni az unokáikat?

Figyelt kérdés

Nálunk soha nem érnek rá, pedig nyugdíjasok. Ezek szerint nem kiváncsiak az unokáikra.

Ti hogy vagytok ezzel a témával?


2009. ápr. 7. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
anyosom mindig jönne ha tudna de a sogornöm azért elhozza a szüleim viszont csak akkor láttják a 2 unokájukat ha én viszem el hozzájuk 5éves kislány és 5 honapos kisfiu anyukája
2009. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha nem jön egyik se (após, anyós), mert már akkor, amikor belépnek, 200 a vérnyomásom. Mindig van valami, amibe beleköthetnek.. Az anyósom eleve egyik gyereket se akarta (mintha bármi köze lett volta hozzá), csak miután megszülettek és "lemeózta", hogy tényleg szép és egészséges, utána volt hajlandó "szeretni"..na, nem, én ettől rosszul vagyok!!! Ja! A pici 7 hónapos, de az ismerősöknek még nem is említi, hogy egyáltalán létezik. Sokan csak akkor döbbennek meg, amikor véletlenül összefutunk az utcán és rákérdeznek, kié a baba...aztán jön a megdöbbenés, hogy "a mama nem is mondta, amikor néhány napja találkoztunk.." Igaz, 4. baba és amikor terhes voltam, azt mondta 4, csak a cigányoknak van.... Ezek után milyen legyen a kapcsolatunk??
2009. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám szinte minden másnap átjön, ha 2-3 napig nem látja a lányunkat(6,5 hós), már "beteg". Pedig nem vagyunk túl felhőtlen viszonyban, de unoka-kérdésben nagyon elkötelezett.

Anyósomék (nem laknak meszebb, mint anyám...) viszont csak 2-3 hetente jönnek fel fél órára kb, vagy nagy néha hétvégén én átmegyek a gyerekkel egy kicsit, hogy ne szokjon el tőlük teljesen.

Mert érdekes, hogy a másik két unokát(férjem nővérének a két fia) viszont hetente látogatják, és sokszor egész hétvégén ott van náluk a két gyerek...

2009. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudod, van aki meg azért panaszkodik, hogy állandóan ott ül az anyós....Lehet, hogy teret akarnak engedni nektek, nem akarnak rátok telepedni.
2009. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon jó a kapcsolat,anyósék is és anyu is kb.két naponta látja a gyerekeket.Közel lakunk egymáshoz így bármikor jöhetnek.Szerencsére nyugdíjasok és szivesen vigyáznak is a gyerekekre ha valami közbejönne nekem.
2009. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még pociban van a kisfiam. Viszont nagyon jó a kapcsolatom az anyósomékkal. Amolyan második szülők nekem (anyukám 400km-re lakik, apukám már nincs köztünk). Én költöztem ilyen messzire a férjem után. Nagyon jó, hogy így elfogadtak! Az anyósomnak ott az első unoka, a lányának a kislánya. Minden héten látja, van hogy szinte egész héten. 1 éves. Viszont már nagyon várja a 2. unokát! Mikor a lánya szült, már akkor mondta nekem, hogy ha majd én szülök, akkor majd jön nekem segíteni. Ez is nagyon jól esik! Biztos vagyok benne, hogy a mi kisfiúnk is legalább annyira fontos lesz nekik, mint az első unoka. :)
2009. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!