Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sürgős! Ki tudja, hogy van az...

Sürgős! Ki tudja, hogy van az óvodai felvétel esetében a következő? Ld. Lent

Figyelt kérdés
Ha lányomat felvették a körzeti oviba, de még nincs munkahelyem.. (szept, kezdene) akkor hogy van, mennyi idő a beszoktatás, mi a teendő, kb..mennyi az induló költség. és a LEGFONTOSABB, MENNYI IDŐ A TÜRELMI IDŐ, AMIT KAPOK,AZ OVODÁTÓL hogy vigyek munkáltatói igazolást?????? az a baj, hogy sajnos, csak remények vannak egyenlőre.. illetve egy munkahely, jelzett, hogy bent vagyok a top..ban.. de szeptemberben lesz válasz, vizsont ott egyből kell kezdeni. TANÁCSOK, TIPPEK??? HOGY OLDJAM MEG. ILLETVE AZ OVI, RÉSZE FONTOS!!!JA És mi van, ha egyből nem találok munkát??? Most nem is tudok nagyon aktivan kerseni, csak fél gőzzel. mert nem is tudom kire hagyni a lányom, szóval .. az állás interjúkon meg kiszúrnák hogy kiskorú :)
2011. júl. 29. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha betöltött 3 évet a gyerkőc,akkor mióta kell munkáltatói az ovihoz? A bölcsihez,oké,de az ovihoz?!
2011. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Így van, 3. éves kor felett mehet az óvodába. Az induló költségek pedig: váltóruha, váltócipő, kajapénz, + amit kérnek, hogy be kell vinni (zsepi, szalvéta, WC papír, stb). Illetve oviszsák, ahol kell. A beszoktatás pedig ez a gyereken múlik, hogy tud beilleszkedni. A mi fiúnkkal csak az első nap délelőttjén voltunk ott, nagyon szeret oviba járni.
2011. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos oda is kell, ha nincs elég férőhely. Bár azt tudnám, hol fognak alkalmazni egy még gyesen lévő anyukát. nincs ismerősöd, aki addig igazolna valamit, amíg nincs munka.
2011. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nem vagyok már gyesen!!! a gyerköc, áprilisban töltötte a hármat. Tavalyi beiratkozásnál azt mondták, hogy nem irják még be.. mivel idén van ápril. ban a beiratkozás, és ő még csak akkor tölti a hármat.. és ugy is csak szept. kezdhet..

Mennyi az ovi részéről a türelmi idő a munkáltatóival kapcsolatosan??????????????????????????????????????

Mert keresek, sok álláspályázatot irtam.. sok helyen kellettem volna.. de amint kiderült hogy van gyerek.. köszönjük.. nem..

2011. júl. 29. 19:07
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ja,költségek.

Induló költség : szept.havi étkezési díj (nálunk kb 8500Ft lesz most)

egy évi biztosítás(legolcsóbb kb 4000)

ágynemű,(nálunk speckó lepedőt vetettek,a többit egyénileg vehettük,vagy vihettük),tisztasági csomag,+amit kérnek,óvodánként változó.Kb ennyi...

2011. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ja és kb.. 10 szeres túljelentkezés van az óviban.. 120 gyerek lett a településen elutsítva.. szóval kétlem, hogy munkáltatói nélkül benntartanák a gyereket.
2011. júl. 29. 19:09
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem kérnek munkáltatóit!...Nem kötelező a munkahely!felvették,nem? Akkor vigyed,és kész. :D

Betöltötte a 3 évetmfelvették,nem kell munkáltatói. :) Nyugiiiiii

2011. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kérlek aki tud segítsen. mert Teljesen kivagyok már..
2011. júl. 29. 19:10
 9/22 A kérdező kommentje:

Kérik!!!!!!!!!!!!!

Első napon kéne vinni a gyerekkkel.. munkáltatói igazolást..

2011. júl. 29. 19:11
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

[link]


A feltételek rész...

Sztem nálatok vmi nem stimm...értem én,h kérik,de sztem nem jogos...

2011. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!