Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik hónapban született a...

Melyik hónapban született a gyereked?

Figyelt kérdés
Melyik hónap előnyös vagy előnytelen a baba, az anyuka és bármilyen más körülmény szempontjából?
2011. aug. 3. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Most júliusban. Szerintem ez egy nagyon jó hónap. Télen nem szülnék, ha lehetne választani.
2011. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Amikor terveztük a babát, reméltem, hogy nyári baba lesz. Ehhez képest február végén született, és nagyon jó, hogy így történt. Mire úgy igazán ki lehetett vele menni, már enyhébb volt az idő. Aztán mire beköszöntött a nyár, addigra már akkora lett, hogy lehet vele menni minden felé csavarogni. Mire jön a tél meg a hó, addigra meg már nagy lesz. És így karácsonyra már 10 hónapos lesz, azt is fogja értékelni. Szóval én nagyon nagyon örülök, hogy így alakult. :)
2011. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben szültem.Utána már nem volt sokáig napsütés.Abból a szempontból volt rossz,hogy utána vannak kötelező vizsgálatok a babának,és sokra már télen kaptunk időpontot,és mivel nincs autónk így kicsit rosszabb volt vinni.Mindennek megvan az előnye,és a hátránya.Én mindíg nyáron akartam várandós lenni,de várandósan rosszabb a hőség.Viszont télen veszélyesebb,mert mi van ha elcsúszol.Szóval kár keresni az előnyöket,és hátrányokat,mert minden évszakra találsz pozitív és negatív dolgokat is.
2011. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Március vége. Jó volt, mert nem kellett a nyarat pocakosan "végigszenvedni", viszont már hideg sem volt! :)
2011. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Április, július, október.


Mindegyiknek megvolt a maga előnye és hátránya.

2011. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Októberben.

Engem nem zavart nyáron a nagy pocak, pedig 2 éve nagyon forró nyár volt.

2011. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

1.január elejé

2. március elején


tökéletes: előz nyáron nem volt hasam, a születést követő nyáron, meg nem voltak már kicsik

2011. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Március9. Szerintem nincs olyan hogy előnyös és előnytelen. Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya. Nekem teljesen mindegy volt,mikor jön csak jöjjön!
2011. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Október vége.

Hát, nem is tudom, hogy ez előnyös volt-e, vagy sem. Annyiban mindenképp, hogy nem kellett nagy pocakkal még kabátot is viselnem, mert nem tudom, hogy fért volna bele :)

Mondjuk akkor októberben fura egy idő volt, amikor mentem szülni, még ujjatlan felső, rövidnaci volt rajtam, három nappal később kabátban, csizmában mentem haza.

Nade én azt is nehezen viseltem, hogy nyáron nagyon meleg volt, és azért főként nyáron voltam nagypocakos. Pláne, hogy 2007-ben rekordmeleg volt, nekem úgy be voltak dagadva a lábaim, hogy hihetetlen.

2011. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Három nyári gyerek,így alakult. 2júniusi,1agusztusi.
2011. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!