Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, anyukák! Aki sokszor...

Kismamik, anyukák! Aki sokszor vagy csak egyszer nagyon beteg volt a terhesség alatt nem lett baja a picinek? A második trimeszterbe. Milyen betegségetek volt és mikor?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én első három hónapban szinte állandóan náthás voltam, rettenetesen fájt a torkom. 2szer voltam lázas is! Próbáltam minél kevesebb gyógyszert szedni! Lázra muszáj volt! A torok fájásra lándzsás útifű szirupot ittam, ami használt szerencsére!Tudom ez azért nem annyira durva!

De 22 hetes terhesen begyulladt a vakbelem, és meg kellett műteni! (altatás, fájdalom csillapító stb...)

Szerencsére a kislányom egészségesen született, és most is az 14 hós lesz!

2010. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első gyermekünket várva a 32.héten irtózatos vese görcsöm volt,5 napig négykézláb mentem a wc-re!Csak oda tudtam magam elvonszolni!Ez mellé 39 fokos lázam volt 2 napig!!Algopyrynt vehettem be és minden rendeződött!Gyönyörű,egészséges kisfiú született,azóta pedig még 2 baba(lány,fiú)!A 3.babát várva pedig hányás hasmenéses járványba csöppentem...az sem volt semmi...
2010. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12 hetesen hányás hasmenés, 18 hetesen elkezdett nőni a bölcsesség fogam, kiműtöttéj, szájzárat kaptam. 32 hetesen nagyon megfáztam, de semmi baja nem lett a babámnak!
2010. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Az első 4 hónap az nekem is náthásan, köhögve telt. A 3. megfázós eset után az orvosom javaslatára betegállományban maradtam végig. (akkor volt ráadásul a h1n1 hisztéria is)

A babámnak viszont semmi baja :) makk egészséges szerencsére :)

2010. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért kérdeztem,mert nekem is van egy makacs gyulladás valahol a torkomba és tegnap voltam gégészeten és megijesztett az orvos,hogy reméljük a babának nem lesz baja.Egy hét mire megjön az eredmény addig semmit nem kaptam rá,mert 3 hete az antibiotikum nem oldotta meg.
2010. okt. 13. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!