Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hónapos kisbabával melyik...

7 hónapos kisbabával melyik városba érdemes albérletbe költözni?

Figyelt kérdés
Ketten mennénk csak, kb. 65-70 ezerből kellene megélnünk. Olcsó, mindenképpen bútorozott, komfortos lakás vagy családi ház kellene (nem vályog), ami rezsivel együtt olyan 45 max. Tud valaki ilyet? Csendes, biztonságos környéken kellene. bárhol az országban!
2011. aug. 5. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h van-e ilyen, Pest környéke kilőve, ott csak a bérleti díj több ennél. Én egy nagyon kedvező bérű lakásban élek, 25 a bérleti díj, de baráti alapon, mert ismerősé a lakás, így nyáron 50, télen 70 a rezsi. Szerintem lehetetlen dolgot szeretnél, de drukkolok azért!
2011. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh, hát ez lehetetlen. Nálunk a rezsi 45-50. Pedig 38 négyzetméter, ketten lakunk benne.
2011. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Városba nem hiszem, hogy van ilyen :( Esetleg faluban, ahol fatüzelésű vagy széntüzelésű kályha van... Mindenképp városban keresed?
2011. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számolgassunk kicsit! Villany, víz, gáz/fűtés, közös költség- esetleg, ezek minimum 20-25 nyáron, télen minimum 40-50, és akkor még nincs tv, internet, lakbér kaja, semmi! Szerintem nem kivitelezhető. Ja mi télen kályhás lakásban laktunk az is 6000/hó, és majd megfagytunk, ok nem volt egy nagy szám kályha de ezt kisgyerekkel nem lehet megkockáztatni folyton látszott a leheletem :(
2011. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szentesen 25 ezerért tudsz bérelni lakást.Persze plusz a rezsi. Kisváros kisebb bérleti díjak.
2011. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ismerek olyat, aki minimálbérből élt ketten a lányával albérletben.

Valószínű kisváros, falu inkább nem, a szűk lehetőségek miatt.

De ilyen pici babával tényleg meggondolandó.. :(

2011. aug. 5. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyvárosban, megyeszékhelyen tuti nem találsz ennyiért. falun biztos van, de oda csak végső esetben mennék.
2011. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a ketten mennénket úgy érted, hogy te meg a baba? és apuka?
2011. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!