Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vegyek iskolatáskát elsős...

Hol vegyek iskolatáskát elsős gyereknek?

Figyelt kérdés
A táska maximális hossza 34 cm lehet. Súlya max 1 kg.
2011. aug. 9. 00:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jaaaa, értem! Menj a DEchatlonba: Ott vannak egész kicsi hátizsákok is, amolyan leugrom a parkba de beleteszek két almát és egy vizet típusúak. Én is ott vettem magamnak, mert nem akartam egy nagy hátizsákot, ráadásul kb 2000.

[link] Vmi ilyesmim van


Vagy a másik megoldás: vannak ilyen kis gurulós iskolatáskák is már, gondolom, pont ezért.

2011. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Lemértem ez is 42 cm, de szerintem ennél kisebbet nem találsz, meg abba már be sem férnek a könyvek...


Akkor keress egy gurigásat, amit tud húzni.

2011. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

gurigás nem jó mert az emeleten van az osztályterme

a decathlonosba nem fér bele a cucca

2011. aug. 9. 13:51
 14/18 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A gurigásoknak van szíja is általában, szóval amíg fölér addig felveszi a hátára.
2011. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A gurulósat nem csak húzni lehet, hanem pántja is van, mint a többinek. Igaz magas ez is, te merev és egyenletesen oszlik el a súly rajta.
2011. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A fiamnak Ars Una ergonomikus hátizsákja van,és 37cm magas.Ilyen:

[link]

Itt 44cm-t ír,de még 40 sincs,akárhogy mérem.

2011. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem aktuális már a kérdés,de emlékszem,nekem elsős koromban a Budmil boltban vettünk egy táskát.Én nagyon szerettem:) 13L
2012. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!