Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beljelentettük itthon, hogy...

Beljelentettük itthon, hogy gyarapodik a család. Egyáltalán nem örültek anyósék, mégcsak annyit sem mondtak, hogy gratulálunk. Mit tegyek? Költözzünk, vagy ne?

Figyelt kérdés
Én szívem szerint költöznék, de elég nehéz lenne rávenni a párom, de így, hogy már most nem szereti az unokáját, nagyon nem szeretnék velük egy fedél alatt lenni. Állítsam a párom választás elé? Annyi összetűzésünk van anyósommal, hogy félek idővel csak ártok a babának. Tipikus hárpia. De hogy nem örül az unokának, ezt már nem tudom lenyelni. Adjatok tanácsot!
2008. márc. 4. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én költöznék. Mondjuk biztos fog örülni, ha majd megszületik, de én még örülő anyós mellől is költöznék :)
2008. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
totál egy fedél altt laktok? Én nem állítanám a páromat választás elé. csak elmondanám neki, hogy ez mindkettőtöknek, azaz hármotoknak jobb lesz, ha külön családi életetek lesz. Mivel már külön család vagytok, és nem kell, hogy senki beleszóljon az életetekbe. Költözzetek el mindenképpen!
2008. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
költözzetek el. én bisztos választás elé állitanám a páromat. a legjobb külön főleg gyerekkel. ha megszületik belefognak szolni mindenbe. ők idősek ti fiatalok,két generácio,és teljesen más a gondolkodásotok is. én aztmondom költözzetek, mert csak igy tudtok igazán boldogok lenni.
2008. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem az anyósom nem hárpia de nem élnék vele egy házban a szüleimmel is csak ugy ahogy most vagyunk hogy egy udvar de külön ház egy házba semmi képp pedig még a férjemmel is jól kijönnek szerintem az nem tesz jót se a házaságnak se az anyósékal kapcsolat ha egy fedél allat éltek ezt a párod is meg fogja érteni ha nem még boszúból is ott maradnék hogy akkor viseljék a babával járó körülményeket de ze inkább töled függ menyire birsz még együtt élni velük az is lehet ha megszületik a baba és ott maradsz még segiteni is fog most még lehet új nekik ez a dolog nem számitotak rá .ja és azt nem írtad a párod menyire anya szerető ez is sok mindent befolyásol mert ha anyás akkor lehet nehéz lesz kompromiszumra jutni vele de te mindig legyél kitartó és határorzott kismami gratula a babához és szoritok hogy jó megoldást taláj
2008. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A párom is tudja, hogy ez lenne a legjobb, csak most "kényelmesebb így." Eddig sem voltam jóba anyóssal, ezután sem hiszem hogy leszek, de ne a gyereken töltse ki, hogy utál.
2008. márc. 4. 13:26
 6/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy anyós mindig mindenről azt hiszi, hogy lehet beleszólása, döntése, és egyszerűen nem hagyja, hogy éljünk. A párom is idegesíti nagyon, sőt sokszor még ő jobban fel van háborodva mint én.

De nagyon fáj, hogy 7 év alatt nem fogadott el az anyja, és a gyereknek is csak azért nem örül.

2008. márc. 4. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátnöm ugyan így volt, hiába rittyentettek oriás lagzit az anyósék nem kedvelték a barátnömet. mikor terhes lett neki sem modntak semmit. aztán megszületette a gyerek, az anyós szó szerint kinyalata barátnöm seggét(akinek ez nem nagyon tetszett de békségért türt) a gyereket meg annyira szeretik hogy már néha beteges, de azért egyre jobban beletörödtek a barátnömbe, és egyre jobb lett a kapcsolat. mikor most a ma´sodik is megszületett, már egész normálisan tudtak viselkedni, azt mondja barátnöm hogy nincs már veszekedés, és nem ütik az orrukat olyanba amibe nem kellene.

mondjuk ök csak szomszédok nem egyfedél alatt vannak. ez akkor az ö házuk és ti sziveségböl lakhattok ott.

pl apukám tuti kiakadna ha minden éjszaka gyerek bögésre kéne ébrednie, ö azt mondja ö örülni akar az unokának nem bosszankodni éjszaka mikor nem alszik ezt már a gyerekeivel megtette, nappa mindig jöhetenek az unokák, de éjszaka ha szükséges anyukám vigyáz rájuk. megérthetö.

2008. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a költözést javasolnám. Nálunk anyósom már annak sem örült, hogy a férjem el akart venni feleségül, pedig akkor már 2 éve együtt éltünk. Anno úgy költözött el a párom otthonról, hogy hozzá se szólt anyósom, még jó, hogy legalább a ruháját elhozhatta... valójában azóta sem változott semmi. Anyósom épp jövő hónapban megy nyugdíjba amikor én szülni fogok, de előre szólt, hogy őrá ne is számítsunk, ott van az én anyám, majd az segít (persze munka mellett). Nem egyedi a Ti helyzetetek, én biztos mennék ha 1-2 héten belül nem változik a véleményük! Boldog és nyugodt terhességet szeretnél Te is, ugye? Csak azt nézd mi lesz a picur érdeke...
2008. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem anyós miatt ment tönkre az előző házasságom! Igaz baba ott még nem volt, de állandóak voltak a viták, ami felőrölte a kapcsolatunkat. Sok évig laktunk egy fedél alatt! Javaslom költözzetek, mert hosszútávon nagyon nem jó neked sem, férjednek sem és a születendő babátoknak sem! Sok sikert! 27 hetes boldog kismama, akinek most szerencsére imádnivaló anyósa van! :)
2008. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menjetek, főleg ha párod is így gondolja. És így miért egyszerűbb? Igen, a számlák lehet kisebbek, hogy osztoztok, de azonkívül... A háztartást úgyis te látnád el-ahogy ismerem a pasikat:-) és végre szabadok lehettek. nincs jobb, mint meztelenül kijönni a fürdőből és úgy ágyba bújni...:-)

Fontos, hogy kiegyensúlyozott légy terhesen és a babával is. Miért hagynátok, hogy megrontsa az életeteket?

nekem anyám meg is mondta, hogy nem is lakna velem együtt:-)És igaza van.

Kell a saját élet, lépjetek!!

2008. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!