Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is felkel a párjához reggel?

Más is felkel a párjához reggel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem mindig, vagyis hogy ritkán. Inkább úgy szoktuk, hogy reggel még felébreszt és bújunk kicsit, ő megy én meg visszaalszom. :)
2011. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már másodszor rakod ki ugyan azt a kérdést? pedig arra is rengetegen válaszoltak.
2011. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, és még sokan nem.

de ma már volt itt egy iylen kérdés


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem "hozzá" kelek, eleve korábban szoktam mert eljárok futni. És semmi teendőm nincs az ő munkábamenetelével, lerendezi magát, mégiscsak felnőtt emberről beszélünk, nem az anyja vagyok.
2011. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ő se kel fel éjjel ha kelek a gyerekekhez. Az ő napja f6- kor indul az enyém f7 körül. Nekem hétvégén is kelnem kell ő alszik kb 8- ig ha a gyerekeket csendben tudom tartani.
2011. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kelek.Este megcsinálom a szendróját, amit reggel visz (mert arra nem képes hogy elkészítse), és alszunk a lányommal 7-fél 8-ig.A férjem már 5-kor elindul.Szép is lenne, ha felkelnék hozzá.
2011. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem!!!!!!!!

Egyedül ébred és öltözik stb...

Kaját este tesz magának ,reggel puszi és indulás melózni...

Kérdező nálatok hogy indul a nap???

2011. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kelek fel hozzá. Mivel éjszaka még néha kelni kell a babánkhoz, ami ugye természetesen az én reszortom, így kora reggel hulla vagyok. De nem tudom, miért kellene felkelnem hozzá? Egy szenyót csak meg tud már kenni magának. Amúgy reggelizni nem is szokott, csak a tejeskávéját issza meg.
2011. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem reggelizik, nem kávézik, mert a munkahelyén teszi ezeket, ráadásul 5.50-kor kel fel. Azért, hogy lefürödjön, és megborotválkozzon, én nem kellek neki, nagyfiú már, el tudja ezeket intézni egyedül is.
2011. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!