Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az állam ennyire támogatja a...

Az állam ennyire támogatja a 3 vagy több gyerekes családokat?

Figyelt kérdés
Mért úgy kapja meg a fiam a tankönyveket,hogy szinte le van élve,4 éve használják,a megfejtések is csak ki vannak radírozva?És ezt se kapja meg ,hanem év végén vissza kell adnia.
2011. aug. 22. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Azért tartós tankönyv, mert mindig vissza kell adni. Gondolom tananyagot el tudja olvasni belőle, akkor meg? Én is ilyenből tanultam, semmi bajom nem lett.
2011. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Az első válaszadó mintha csak az én gondolataimat írta volna le. Örülj annak amit kapsz, de ha nem tetszik, akkor meg kell venni az újat! De azt már saját zsebből!
2011. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy egy tankönyvcsomag minimum 20 ezer forint? Én örültem neki, mint a fene, hogy nem kell kifizetni.
2011. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok, akinek valahogy eltűnt a válasza... Kit sértett a véleményem???????
2011. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, itt elvileg megmondhatod a véleményedet, gyakorlatilag ha igazad van, akkor kitörlik ;)
2011. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Mi vettünk már meg azért tankönyvet, mert össze volt firkálva, kitöltve a kitöltendő, aláhúzogatva, stb. Ha ott a megfejtés, nem igazán lehet belőle tanulni.

Sajnos nem vigyáznak rá azok a gyerekek, akik megkapták ingyen, kölcsön.

Munkafüzeteket újat szoktak adni, de sokszor kell a tankönyvbe dolgozni Sokszor osztályoznak is benne feladatot, az érdekes, mivel ki van töltve :(


És mi nem sokgyerekesek vagyunk, hanem tartós betegség miatt kapjuk az ingyen tankönyveket... Bocs :P

2011. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg: ne kritizáld, amit ingyen kapsz!!!!!!
2011. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Ne szívd mellre a kedves hozzászólásokat.. Tudod: akinek nem inge, ne vegye magára. Van, aki azért szül sok gyereket, hogy abból éljen, amit utánuk kap. Van, aki azért fogadja el az állam segítségét, mert úgy alakult... Pl. váratlan iker-gyermekáldás!! Vagy beteg lett a kenyérkereső, stb, annyi oka lehet, nemcsak ingyenélők kapnak segélyt.
2011. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták azt mondani, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát.
2011. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ó jaj! Megint eltűnt a válaszom! Ennyire zavaró volt? Pedig egy csúnya szó sem volt benne, csak a véleményem. De mindegy, aki szerette volna, az elolvashatta ;)
2011. aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!