Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák,11-4-ig engeditek a...

Anyukák,11-4-ig engeditek a gyereket a strandon, vagy a kertben a tűző napon lenni?

Figyelt kérdés

Én teljesen megdöbbentem, mert ma a strandon, csak az én gyerekemen volt póló, sapi 11 körül... Fél 12-ig voltunk a vízben, aztán árnyékba húzódtunk olyan 4-ig. (ebben alvás is volt, tehát nem volt nehéz megoldani).


De azt láttam, hogy egyetlen egy (?!) nagymama adott az unokájára pólót dél körül a vízben, a többieken semmi! És ez a gyermek-pancsoló kismedencében volt.


Komolyan, ez a két gyerek volt a kakukktojás az egész környéken a pólójában... Tényleg nincs semmi baja ezeknek a piciknek a tűző napon? :(


2011. aug. 22. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma én is ezt figyeltem meg a Balatonon. Megdöbbentő, hogy ennyire semmibe veszik a szülők a folyamatos figyelmeztetéseket! És nem értik meg, h nem most lesz a gond, hanem évek múlva. (meg most, ha napszúrást kap a gyerek).
2011. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi még a kertben sem tartózkodunk ilyen melegben. Ha teregetnem is kell, már 10 óra körül, engem is éget a Nap, nemhogy a hófehérke kisfiamat. 4 óra után megyünk csak ki, amikor már árnyékos a kert. Így is dögmeleg van...

Legalább egy sapi, póló a vízbe... Ennyi felelőtlen szülőt...

2011. aug. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a nagyobb tesóit sem engedem, nem még a picit.
2011. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!