Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már olyan aki úgy ment...

Volt már olyan aki úgy ment nyaralni, hogy gyermeke nem volt makk egészséges? Nem bántad meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire beteg, hova megyünk, ha ott rosszabbul lesz el tudjuk-e látni rendesen stb!

Ha mondjuk egy kicsit taknyos, az szerintem belefér. Vinni kell gyógyszereket azért. Viszont, ha hányós-hasmenős vírust kapott el, úgy nem mennék!

2011. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Gyerekkel eleve nem sátrazni mentünk soha. Kisebb betegségek nálunk is belefértek. Sőt olyan is volt, hogy ott szedett össze valamit. Akkor sem jöttünk haza. Egyes betegségeket nyaralás közben is tudok kezelni. Amikor már nagyobb lett, akkor a hasmenéssel sem foglalkoztam. Nagyon várta már a nyaralást szerintem annak lett volna betege, ha a hasmenése miatt nem megyünk el. Nagyon figyeltem a megfelelő mennyiségű ivásra. És tömtem olyan dolgokkal, amik jók a hasmenésre. Nekem szülőként nehezebb volt, de őt nem akartam megfosztani az élménytől.
2011. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi elmentünk, és jól tettük, 2 nap múlva makk egészséges volt! Persze közben adtam a gyógyit!
2011. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!