Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » TGYÁS és GYED alatt tényleg...

TGYÁS és GYED alatt tényleg nem jár (és nem is adható) az étkezési utalvány és az egészségpénztáras hozzájárulás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én GYED-en vagyok és nem kapok utalványt, pedig a munkatársaim kapják. Nekem azt mondták nem jár.
2009. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nem jár egyik sem,én még táppénz alatt kaptam egészségpénztári juttatást,étkezési utalványt már akkor sem,sőt az egészségpénztáras biztosító felszólitott,hogy fizessem be az éves minimumot különben megszünik,nekem eddig a munkáltatóm fizette én nem fizettem rá,úgyhogy most asszem szüneteltetem amíg újra elkezdek dolgozni.

7.5hós manó anyuja

2009. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cégfüggő.
2009. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk étkezési utalvány nem volt, de az egészségpénztárat azt továbbra is fizeti a cég nekem és gyeden vagyok úgyhogy biztos, hogy adható.
2009. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!