Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek mellett van olyan...

Kisgyerek mellett van olyan sorozat, amit mindenképp megnéztek? Mi van akkor, ha ezt a gyerkőc nem hagyja, beletörődsz, hogy ma sem láttam, vagy igenis ragaszkodsz hozzá?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Dr.Csont a Cool-on. Igaz, csak a harmadik reklámig, mert utána mindig bealszom. Mielőtt megszületett a fiam, néha délutáni sorozatokat is néztem, de ezekről leszoktam, amint ő akkora lett, hogy már nem aludt ezekben az időpontokban. Ha ébren van, sosem megy a tv, maximum egy-egy mese dvd, vagy néha egy romantikus film. Azokat például tátott szájjal nézni.

2,5 éves nagyfiú anyukája

2011. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

Dr Haus és a Váratlan utazást nézem ami nap közben van

Az elsőt a 3 évesem szereti.

2011. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A www.rtlklub.hu-ról nézem vissza a Barátok közt. Néha több héttel le vagyok maradva, de itt vagy 10 hétre visszamenőleg fent van. Nagyon szeretem.


De van honlap a sorozatokra amit vissza tudsz nézni.

2011. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Barátok közt.:-) Általában meg tudom nézni, de ha nem akkor RTLmost.

16 éves ;2 éves ; 10 hónapos gyerekek anyukája :)

2011. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tv-zünk, hanem netről töltjük a filmeket/sorozatokat és akkor nézünk bármit is, ha már alszanak (3 és 1.5 évesek), napközben nincs tv- monitornézés. Jelenleg a Castle-t nézzük, előtte a 24-et, Trónok harcát, Elit alakulatot és Pacific-et, Váratlan utazást, Harmadik műszakot, Vészhelyzetet...
2011. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Barátok közt-öt megnézem, ha ráérek. Ha pont izgalmas rész van és a kislányom sír, akkor felveszem és járkálok vele közben, és akkor elhallgat, így a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad :-D


De 3 éves gyerek miért néz Dr House-t??? Még nekem is brutál néha, amikről szó van benne pedig néha horrort is nézek.

2011. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Seherezádés vagyok. A fiam egy angyal közben, épp jó időben van a film, amikor nyugis a kicsi. Ha nem tudnám megnézni, letölteném a netről, épp most néztem meg az első részeket, amiket nem láttam.

ha a kicsi épp kint van az udvaron, akkor beállok a szobaajtóba, így a fiút is látom meg a filmet is. Ha végképp nem tudom nézni, megnézem másnap az ismétlést.

2011. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!