Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Maxi Cosi Mura 3 Intense...

A Maxi Cosi Mura 3 Intense Red fiúnak megvehető?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi!

Ezt a babakocsit szeretnénk megvenni születendő kisfiunknak.

[link]

Mivel élőben még nem láttam ezt a színt (és már nincs rá lehetőségem megtekinteni), ezért kérném a segítségeteket! Akinek ilyen színű kocsija van, mit gondol, fiúnak is megfelelő, vagy inkább csak lánynak?

Úgy gondolom a piros szín még unisexnek mondható, csak ha ez konkrétan inkább pink és piros keveredése, akkor már nem...

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. aug. 28. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez intenzív piros, vagyis valóban amit te mondasz, pinkes piros.
2011. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez inkább pink mint piros.ha sima piros lenne,megvenném fiúnak,de így nem
2011. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van,pinkes piros,fiúnak szerintem gáz:(,ha csak piros lenne,akkor oké,de így nem.
2011. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Akkor tárgytalan a dolog...feketéje jöhetne még szóba, de az meg elég morbid. Annyian írták, hogy gyereknek feketét NEM..., illetve a nap is gondolom elég hamar elintézi... Bár nekem tetszik az is!!! :)
2011. aug. 29. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én meg feketét akartam ,a lányomnak,de nem volt sehol,égre földre kerestem....

én megvenném a helyedben!!!!Egyébként a világ legjobb kocsija....nekem ez már az 5.kocsim,úgyhogy tudom mit beszélek :D

2011. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is Mura 3 van-ez volt minden vágyam, és fantasztikus egy babakocsi, nagyon szeretem. Talán annyi negatívumot tudnék róla írni, hogy a két hátsó kerék elég távol van egymástól, és így elég széles, a keskeny ajtókon ill. a túl zsúfolt boltban a sorok között nem mindenütt lehet elférni-viszont így nagyon stabil.

Ezt a színt én sem venném meg (nekem is fiam van), de a piros-feketéjét viszont megvenném (tango red):

[link]


Nekünk ilyen van, és innen is rendeltem, nagyon megbízható cég.

[link]

2011. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!