Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Quinny Buzz3 Rebel Red fiúnak...

Quinny Buzz3 Rebel Red fiúnak megvehető?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi!

Ezt a babakocsit szeretnénk megvenni születendő kisfiunknak.

[link]

Mivel élőben még nem láttam ezt a színt (és már nincs rá lehetőségem megtekinteni), ezért kérném a segítségeteket! Akinek ilyen színű kocsija van, mit gondol, fiúnak is megfelelő, vagy inkább csak lánynak?

Úgy gondolom a piros szín még unisexnek mondható, csak ha ez konkrétan inkább pink és piros keveredése, akkor már nem...

Illetve mi a tapasztalatotok, jó kocsi?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. aug. 29. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt tegnap is megkérdezted és akkor is írtuk, hogy pinkes rózsaszín, nem fiúnak való!
2011. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az Maxi volt, ez pedig Quinny és nem biztos, hogy a két szín ugyan az!
2011. aug. 29. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
De ugyanaz a szín!!!!Én vagyok a Murás.Csak a fazon más a szín ugyanaz!
2011. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Képben vagyok ki vagy... Azért tök jó, hogy a képeken teljesen mást mutat a két szín... :( Ezért mertem megkérdezni...BOCSÁNAT
2011. aug. 29. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyet vettem a Brendonban a múlt hónapban születendő kislányomnak, nem venném meg fiúnak, elég élénk piros színű... Van már egy kisfiam, 2 éves, nem igazán vettem volna meg neki... Persze, ha használtan veszed és valami nagyon kedvező ár, akkor talán. De ha újonnan veszed boltban, akkor nagyon szupi fiús színekben is kapható!! Amúgy használtan is tele van a vatera meg a tesz-vesz fiús színű Quinny buzz 3-al!!!

Üdv!

2011. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég kislányos,fiúnak nem venném meg.
2011. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!