Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Lotti név aranyos? Felnőttké...

A Lotti név aranyos? Felnőttként nem hangzik majd kislányosnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
szerintem egy nagyon szép és különleges nekem két fiam van Benjámin ,Vendel nekem tetszenek ezek a nevek mivel nagyon szép csengésük van
2009. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem aranyos.Csak nem lehet becézni.Felnőttként meg nem a neve alapján fogják megítélni!Úgyhogy jó választás!:)
2009. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Jó lenne tudni a vezetéknevet is... Amúgy aranyos és tényleg kislányos. De 20 év múlva már nem lesz kirívóan különleges név, szóval attól ne félj, hogy kislányosnak fogják tartani majd akkor.
2009. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem viszont kislányos, olyan név, aminek a "tulajdonosát" nem igen veszik komolyan. De amúgy szép. Én azt ajánlanám, hogy ha ragaszkodsz ehhez a névhez, akkor adj egy második nevet is, egy komoly nevet. Én is így csináltam, így ha felnőnek, és esetleg olyan munkájuk lesz, akkor véletlenül se lehet gond.
2009. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A vezetéknév kicsit nyelvtörös,és külföldies hangzásu,ugyhogy törekszem a keresztnév "egyszerü"ségére :)
2009. ápr. 18. 22:06
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem jön be, egy felnőttnek nem tudnám elképzelni, tényleg kislányos. Bocsi, de ez a véleményem. Lehet lepontozni- csak a kérdésre válaszoltam!
2009. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Én második névnek adnám, hogy felnőtt korában választhasson, ha esetleg komolytalannak tartka, egyébként nekem nagyon tetszik.
2009. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,azokat is akinek nem tetszett,hisz én kérdeztem hogy mi a véleményetek:) Két nevet nem akarok adni. Ugyhogy agyalok tovább,mi lenne jo a kislányomnak:)Már nem maradt sok idöm gondolkodni.
2009. ápr. 18. 22:49
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Jaj, szerintem tok jo egy nev! Nem is tudtam, hogy ezt a nevet is lehet anyakonyveztetni. Super szerintem, komolyan. Bocs, csak ugy megtetszett ahogy elolvastam.

Nekem tetszenek a rovid, egyszeru nevek, es ez nagyon jo!!!!

Kulonben lehet becezni is, Lottika es kulonben is a legtobb ember nem is a nev alapjan becezi a gyereket, hanem mindenfele neveket kitalalnak neki, hat itt is olvashatni, hogy micsoda neveket mond mindenki az utodjanak:) macika, tunder, kicsi, printyo....szoval ezek csak ugy jonnek.

Amugy Lottika pedig tunderi!:)

Nem gyerekes szerintem, felnottkent is jo, de ezen ne gondolkozzal! Jogasznokent is megfogja allni ez a nev a helyet!:)

2009. ápr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Hívhatnátok Karolának, Karolinának vagy Sarlottnak és a beceneve lenne Lotti. Így felnőttként se kislányos. 30 hetes kismama
2009. ápr. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!