Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Lotti név aranyos? Felnőttké...

A Lotti név aranyos? Felnőttként nem hangzik majd kislányosnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Laurát lehet Lottinak becézni. Felnőttként lehet, h. szerencsésebb egy ilyen komolyabb nevet viselni. A Lotti egyébként nagyon aranyos név.
2009. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%

Kislánynak nagyon édes.

Szerintem a Lotte nagyon elegáns és lehet Lottinak is becézni.

2009. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%

Én ismertem ilyen nevfelnőttet.Illett hozzá,és egyáltalán nemtünt kislányosnak.

És a Lotte változat???azt becézheted Lottinak.

2009. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
És a Lotte név engedélyezve van?
2009. ápr. 19. 15:26
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Én ismerek két Laurát is, akiket Lottinak becézünk, de a rendes nevük Laura. Az egyikük már felnőtt, és nem tűnik kislányosnak, mikor így szólítjuk.
2009. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én egy Lorettát ismerek, ő is Lotti. Már 20 éves nagy lány, és jól áll neki ez a név.
2009. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem a draga Lottika neni jut eszembe,nagymamam baratnoje.Szegenykem par eve meghalt,mar nagyon idos volt.De a mosolya....nem tudom elfelejteni.

Ezert tetszik ez a nev.

2009. ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A Lotte név engedélyezett!
2009. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nevet keresek ami nem gyakori. Lehetőleg rövidet mivel a vezetéknév hosszú és nyelvtörő. Lehetőleg R betű ne legyen benne. Így jutottam el a Lotti névhez. Végig olvastam a kommenteket és tetszik, hogy őszinte is van benne. Nem kell mindig pozitív kritika. A párom szerint a Lotte nagyon németes vagy pesti vagánykodós. Egyenlőre nagyon tetszik a Lotti.
2015. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jó régen szóltak már ehhez a kérdéshez, de nekem most aktuális. Babát várok és neveket keresgélek. Nekem is favorit jelenleg a Lotti, és szerintem ez egy olyan név, ami kislánynak is nagyon szép és aranyos, egy tininek is, és egy felnőtt nőnek is tökéletes. A hangzást, komolyságot nagyban befolyásolja a vezetéknév is. Egy komolyabb vagy hosszabb vezetéknévhez nagyon is passzol. Az hogy melyik név milyen korban hogyan passzol az emberhez... Hát ez alapján ne adjon Konrád nevet pl. senki egy csecsemőnek vagy Lajost, mert az egy idősebb pasinak jól áll, de egy kisbabának.... Szóval ha ez alapján ítéljük a neveket, akkor nagyjából a naptárban fellelhető nevek felét ki is lehetne zárni a listáról, ha nem többet. Az én keresztnevem pl. Szilvia, hát lehet hogy ezt lehet becézni, kislányként és tiniként és felnőtt nőként is viselhető, a barátaim Szöszinek becéznek, vagy Szilunak, Sziszkónak, de hogy engem majd 50 évesen vagy 60 évesen Szilvia nénizzenek vagy akár becézgessenek... hát elég én sem tudom elképzelni, de ezért nem fogok nevet változtatni nyilván, hogy öregkoromban ne hangozzon hülyén. A fiú nevem pedig egyenlőre a Noel :)
2016. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!