Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodai beszoktatásra vinnéd a...

Óvodai beszoktatásra vinnéd a 2 hós kistesót egy héten át mindennap ebéd utánig?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 07:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha van hely az oviban, miért ne vették volna fel? Nincs rá törvény, hogy ha az anyuka otthon van a kicsivel, akkor a nagy nem mehet 3 évesen!


Jaj, de jó, hogy mindig akad okoskodó válaszoló...

2011. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 josek ***** válasza:
0%
nézz utána majom, 2 hónapi utánajárásom volt mire felvették a gyerekem az ilyenek miatt, ha otthon van ne vigye a gyereket oviba, attol veszi el a lehetöséget akiknek dolgozni kell menni,
2011. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 josek ***** válasza:
utolsónak igaza van
2011. szept. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a "majom".

Abban az esetben egyet értek, hogy ne szorítsa ki senki dolgozó gyerekét az, aki egyébként otthon van a kicsivel, ha nincs elég hely. Ez a vezető óvónő felelőssége egyébként, mert ő dönt.

Ha történetesen a kérdező olyan helyen lakik, ahol senkit nem kellett helyhiány miatt visszautasítani, akkor miért ne vigye az ő 3 évesét???

2011. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 josek ***** válasza:
elnézést a majomért!! csak a mi ovink sok olyan gyereket vett fel akinek otthon van mind a két szülője, és mi jeleztük hogy nekünk fontos mert mind a ketten dolgozunk, és nem vették fel de az otthon ülöket igen, de találékony vagyok és egy ombudsmani levélre egyböl felvették, mert ha fellül van vizsgálva akkor faszul az ovoda vezetö,
2011. szept. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!