Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit mondasz, hogyan utasítod...

Mit mondasz, hogyan utasítod vissza azt a babakelengyét, amit nem akarsz elfogadni?

Figyelt kérdés

Ha valamit tényleg nagyon nem kell, de nem akarod megbántani a felajánlót akkor mit mondasz?

Az jó indok,hogy már kaptunk?


2011. szept. 5. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15:29 vagyok! A gyermekágy tekintetében más a dolog. Ott lódítani is felesleges. Őszintén meg kell mondani a szitut. Mint láttad én egyszerűbb dolgokról írtam. Mint ruha, játék.
2011. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak ahogy látom, arra is írta valaki,hogy megbánta, mert nem fértek el. Mert egy-két dolgot még oké, el tudsz pakolni, de ha elfogy a hely?

De akkor inkább elviszem anyuékhoz és ott tárolom,ami nagyon nem kell.

De főleg tényleg nagyobb dolgok tekintetében kérdeztem!

2011. szept. 5. 16:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mindent elfogadtam. Ruhákban pl. sok van amit nem fogok ráadni. Azokat majd úgy adom vissza, ha már egyébként is kinőtte volna. Van már 2 sport babakocsink, ezer éves háti hordozónk stb. Ezek a pincében porosodnak... Végülis ők nekünk adták kölcsön, és valószínűleg azért, mert nincs más akinek adhatták volna.
2011. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején elfogadtam egy-két dolgot, de rájöttem, hogy ruhából olcsón lehet újat venni, a komolyabb dolgokból meg eleve újat szeretnék. Van egy ilyen agylövésem, hogy babakocsi, hordozó, pihenőszék, stb. csak új lehet. Tudom, sznobság, de ne gondoljatok drága cuccokra, viszont szeretem ezeket kigazdálkodni inkább.

Emiatt én egyszerűen meg szoktam mondani, hogy kedvesek vagytok, de én egy hülye sznob vagyok, és újat szeretnék. Soha nem volt sértődés, mindenki megértette az elmebajomat. :D :D

2011. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de mi az a babakelengye? oO
2011. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!