Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Napi 7 km séta segít a fogyásban?

Napi 7 km séta segít a fogyásban?

Figyelt kérdés

Természetesen mellette diétázom.

Mozogni nincs időm, mert senki nem vigyáz a gyerekre.


2011. szept. 6. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A lábad és a feneked biztos izmosabb lesz de a kar és a hasfal nem .
2011. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a kar a babaemelgetéstől is izmosodik gondolom, már 9 kg a lányom.

Már csak a hassal kell kezdenem valamit.

2011. szept. 6. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ebben reménykedem, hogy lemegy ettől, meg az emelgetéstől.:)

2011. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D

Reméljük!

Már jó lenne a régi ruhákba beleférni

2011. szept. 6. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jött be ... Megvolt a napi 6-7 km néha még több is,de a hasam még mindig itt van sajnos :( Férjem szerint folyamatosan fogyok és talán a nadrágok is ezt mutatják,de nem látványos. Most dombos részen lakunk napi 1 óra séta délelőtt és van hogy délután is.. Most érzem a lábamat és a fenekemet..ennek talán hosszu távon lesz hatása. DE kitartás és ártani tuti nem árt... Mennyi idős a babád? Nem tudtok játékosan együtt tornázni??
2011. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaja, bizony jó lenne beleférni. Én ekkora testre nem vagyok hajlandó új ruhákat venni. (Csak amennyit muszáj lesz ősszel :/ 1 farmer, 1 melegítő, ennyi lesz, mert bízom benne hogy felesleges lenne ruhatárat cserélni!)

Én császáros vagyok, így hasra nem is mernék "gyúrni". Pedig ez lenne a legfontosabb nekem, meg a comb.

A nagy fenék nem zavar :P

2011. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A séta biztos nem, viszont a gyors, tempós gyaloglás igen!

Vagyis a pulzusszámodnak a zsírégető tartományban kell lenni: 220-életkor= 100%-os pulzushatár. Ennek a 65-75%-a között van a zsírégető tartomány. A 7 km nem rossz táv.

Sok sikert!

2011. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De, most töltöttem le baba-mama tornát. Fél éves egyébként.

Elég tempósan gyalogolok, és érzem is, hogy izomlázam van.

Köszi

2011. szept. 7. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!