Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy jó séta érdekében?

Mit tegyek egy jó séta érdekében?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 2,5 hónapos és nem tudok nyugodtan sétálni vele. Mielőtt elindulnánk megetetem, tisztába rakom és elindulunk. Eltelik kb.30 perc felébred, és ordítani kezd. Kiveszem megnyugtatom, de mikor vissza akarom tenni újra üvőlt, és ennyi volt a séta.
2010. júl. 9. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok anyuka, de amikor elolvastam a kérdést, rögtön ez ugrott be: buborékfújó:D engem állítólag kicsinek teljesen lekötött, ha anyu fújta:D Vagy nem tudom pontosan hogy hívják, de pálcikán van, és ahogy a szél fújja, körbe-körbe forog, szerintem ez is lehet, hogy tetszene neki:) Esetleg tegyél be mellé valami olyasmit, ami az otthonra emlékezteti: pici plüssfigura, amin ott az ő, a te és az apuka illata, vagy pici törölköző, ilyesmi. Remélem segítettem:)


19/L

2010. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a buborékfújó mekkora ötlet :)
2010. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Ez egy nagyon jó ötlet volt - egy kicsit nagyobbaknak szerintem, de határozottan tetszik!

Köszönjük! :)

2010. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Örülök, hogy segíthettem!:):)

2010. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,a pizsama felsőm ott van mellette és a cumi is,de ha már üvölt nem fogad el semmit.Azért köszi a tippeket.
2010. júl. 9. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:

még mindig első

*segítettem :D

2010. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szélforgónak hívják, és tényleg hatalmas ötlet, kedves 19/L:-))
2010. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi úgy mentünk sétálni ennyi idősen, hogy kizárólag alvásidőre tettem a sétát.

A szélforgó jó ötlet, tegyél fel valami babakocsira való csörgőt, ami leköti a figyelmét. Esetleg lehet melege, azért ébred fel. Vagy túl kemény a fekvőrész (a lányom 35 fokban is vastag pléden aludt az első 3 hónapban, utána meg megjött az ősz, azért feküdt rajta).


Zene!

Majd' 1 évig a "Szívem vigyáz rád" volt, amit ha meghallott a gyerek azonnal csend volt bárhol. Kicsit vicces, amikor az utcán a babakocsi ezt zenéli végtelenítve, de jobb, mint egy ordító gyerek. Azóta változatosabbak lettünk, van "Kicsi szív", meg "Van aki vár", meg "Dzsungel könyve" meg "Óvodások aranyalbuma", de nevetni fogtok, a Hair slágereket is imádja.

Lehet, hogy szomjas, próbáld megitatni.

Sőt én úgy is jártam, hogy a 3 óránként evő lányom 1,5 óra után ordított, mert éhes lett. Bármelyik lehet, ki kell tapasztalni.

Sok gyerek nem szereti a babakocsit úgy vettem észre, aztán amikor már ülni tudnak benne, akkor rendben van a dolog.

Ha a fentiek sem mennek, akkor próbáld ébrenléti időben sétálni vinni, lehet, csak aludni nem szeret mozgó babakocsiban.

2010. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A zene is nagyon jó ötlet :) A kisfiam ugyan imádott babakocsizni, főleg ilyen pici korában, de néha makrancoskodott, akkor a telefonomról neki is zene szólt.

Esetleg azt is megpróbálhatod, hogy nem babakocsiban sétáltok, hanem kenguruval, hordozókendővel, vagy bármi ilyesmivel. Igaz, én ezt sétára nem használtam, csak vásárláshoz, ügyintézéshez, stb., de ezt nagyon szokták szeretni az ilyen picik.

2010. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kenguruhoz nem túl kicsi még?Köszi az ötleteket.
2010. júl. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!