Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Ava87 kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha egy szülő összeöltözik a gyerekével?

Figyelt kérdés

Én néha szoktam ilyet poénból, pl. a fiamnak van Miki egeres pólója, nekem meg ugyan olyan, csak Minnie van rajta, és ha én azt veszem fel, akkor a gyerekre is ráadom a párját. Meg van még pár ilyen cuccunk.

Tudom, nem központi kérdés, csak kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak, ha ilyet látnak/látnának :)


2011. szept. 6. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele szerintem.Velem is előfordul,hogy ha nem tudom mit vegyek fel,ha megyünk valahová,és rá mondjuk pirosat adtam,akkor én is ahhoz nyúlok.
2011. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen idős a szülő-gyermek és milyen ruhadarabról van szó. Nekem kicsiként volt egyforma szoknyám anyukámmal és nagyon szerettem :)
2011. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
4 éves lesz a lányom, nagyon érdeklődik a ruházkodás iránt, és szeret engem utánozni. Sok ruhadarabom tetszett már meg neki, így némelyikből beszereztem az ő méretében is - nagyon élvezi, mikor ugyanúgy nézünk ki, persze főleg azt, hogy "felnőttesen" öltözik.
2011. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos!
2011. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan olyan mintásat (pl: Mini és Miki egereset) nem,de pl hogy a nadrág farmer,vagy nyáron a lányokon is szoknya,rajtam is,vagy halász naci mindenkin.. azt szoktam!


Ha Te felveszed-vagy más... az a Te dolgod- más dolga! Nem szoktam megnézni a másikat!

2011. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, én gyakran összeöltözöm a lányommal. Legtöbbször persze csak egyszerűen, pl. fehér póló-farmer, vagy ugyanolyan színű benetton póló-fekete farmer, stb. De van egyforma ruhánk is, vagyis az anyaga ugyana, én varrattam. Magamnek a magam stílusában, babácskámnak pedig baba-stílusban :) Egy-két alkalommal már felvettük, mindenkinek nagyon tetszett :) :) (Persze nem a picra mentünk benne).
2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fiaim vannak,én is szeretem a kék színt,gyakran öltözünk össze:)!

Legjobban azt szeretem,hogy most már a 2 gyereknek is tudok egyforma ruhát venni!

2011. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos, de én már csak ilyen kis szentimentális vagyok :)

Pl. mi voltunk családi fotózáson és az egyik közös képhez mindannyian kockás inget vettünk fel, vagyis a 2 fiam és a párom inget én pedig egy tunika fazonú blúzt. Szerintem tök jó lett, de persze néhányak szerint gáz.

A fiaimat is sokszor úgy öltöztetem, hogy ha pl. az egyiken galléros póló van, akkor a másikra is azt adok.

Nekem mondjuk elég nehéz összeöltöznöm velük, bár ez a Mickey-Minnie jól hangzik, a nagyobbik fiamnak van is Mickey egeres pólója, már csak a kicsinek és nekem kell 1-1 :)))

2011. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!