Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik gyereket vállalnátok,...

Harmadik gyereket vállalnátok, ha az első kettő is különböző apától van?

Figyelt kérdés
Két félresikerült kapcsolat után vállalnátok egy harmadik gyereket az új kapcsolatból? Párom nagyon szeretne egy közös gyereket is, ha szóba kerül, meg is sértődik, mikor mondom, hogy nekem már van kettő.. Félek, hogy úgy járok majd, mint az előző kettőnél, három gyerek különböző apáktól kicsit necces.. :(
2009. ápr. 25. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Miért ne vállalhatnál? Én is ismerek nem is egy ilyen családot, sőt van, ahol 4 apától, de ott sajnos anyuka hibájából történt ez jórészt. Attól viszont még imádja, ellátja a gyerekeit. Szerintem a testvéreknek nem igazán számít, hogy egy apukájuk van-e,lényeg, hogy szeressék egymást.
2009. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
A legfontosabb kérdés itt z, hogy ti hogy jöttök ki. Mármint a pároddal. Milyen a kapcsolatotok! Ez a legfontosabb! Most gondolj abba bele, hogy vállalnál e vele gyereket, ha nem lenne neked egy sem. Ha igen, akkor már azt hiszem egyértelmű! Az meg, hogy nem egy apától vannak, attól még jó lehet a kapcsolatuk, főleg ha a tieid jól kijönnek a pároddal! Nem feltétlen kel, hogy ez a kapcsolatod is úgy végződjön, mint az előző 2! Ez csak rajtatok múlik! Minden jót!
2009. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

van az ismerettségi körömben ilyen család, és az anyuka vállalta a harmadik babát, és nagyon boldogok

ha úgy érzed, hogy ezzel a férfival le tudnád élni az életedet és szereted, akkor vállald, mert képes lennél megfosztani őt attól a csodától, hogy valaha is kisbabája, utódja legyen?

2009. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
az egyik ismerősömnek 3 gyereke van 3 kül.ő apától..., hát, jó nagy k*rvának tartja mindenki, rendesen le is nézik ez miatt.
2009. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Latinovics Zoltán, Bujtor István, Frenreisz Károly: ők is 3 apától, 1 anyától vannak, van ilyen! Nekem nem okozna problémát!

Szerintem nagyon elmaradott, bun.kó pri.mitív dolog pusztán e miatt lekurv.ázni valakit!!!

2009. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!