Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Albérletbe szülnél gyereket?

Albérletbe szülnél gyereket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 13:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Utolsó!

a lakást elszeretné adni a tulajdonos,nem azért lettünk kirakva,mert rongáltunk volna,esetleg elmaradásunk lett volna...

és ezt nem is értem,hogy gondoltad...család vagyunk,nem szaros giis 18évesek,akik grafitiznek a lakásban...

2011. szept. 24. 12:28
 22/25 anonim ***** válasza:
Micsoda stílust engedsz te meg magadnak?"gyengébbek kedvéért" hát szégyeld el magad és ezek után főleg ne várj kedves válaszokat!!!Szerintem a kérdésedre mindenki válaszolt normálisan!Ha meg ez miatt nem mersz szülni,csak sajnálni tudlak!Nem fognak mindenhonnan 3hónap után kirakni!Ennyi!
2011. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
ooohhhh :))) Mádám :)
2011. szept. 24. 15:26
 24/25 anonim ***** válasza:

Sehogy nem gondoltam, csak leírtam, mik vannak a szerződésben, amiket nem lehet egy lakásban csinálni. Szerintem ezt a szaros "giis" (????) 18 évesek sem csinálják, ha vissza akarják kapni a kauciót, és nem akarnak hetente új albit keresni.

Jó, eladták a lakást, és akkor mi van? Ez megesik mással is, bár a tulajról sokat elárul, ha 3 hónappal korábban még nem tudta, hogy el akarja adni, vagy ha tudta, akkor nem szólt. De egy költözés nem a világ vége, majd legközelebb jobban megválogatod, hogy kitől bérelsz lakást.

Különben meg nem értem, min vagy úgy felháborodva, ha normálisan, értelmesen megfogalmaztad volna, hogy mi a problémád, akkor nem kéne itt hisztizned, hogy senki nem érti a kérdésed.

2011. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mi is bevállaltuk a babát az albérletbe,nekünk viszont ez miatt kellett költöznünk!!!6 hónapos kismama voltam,amikor költöztünk,de nem bántam meg!Ha előre tudtam volna,hogy ez miatt ki fognak rakni,akkor sem döntöttem volna máshogy!!!Nem kell folyton azon rettegni,hogy mikor tesznek ki,mert nem minden főbérlő egyforma...

Egy 8 hetes Tündér anyukája

2011. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!