Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ütötted meg valaha is a...

Ütötted meg valaha is a gyerekedet? Miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem. Még soha, de még csak 3 éves lesz. :)


Ilyen kisebb kézre ütés már volt, mikor huszadjára is belenyúlt a konnektorba vendégségben. De úgy szó szerint megütni? El se tudom képzelni.

2011. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
igen. de nem vagyok rá büszke. egyszerűen elfogyott a türelmem,4 éves volt, hetek óta éjjel nappal csak a hiszti meg a cirkusz,egy nap elkezdett üvölteni az asztalnál h ő nem eszik,és a tányért a falhoz vágta. akkor visszakézből kapott egy akkorát szegény h piros lett az arca. DE: miután mindketten jól kibőgtük magunkat,megbeszéltünk mindent. azóta nincs gáz. sztem elkapattam kicsinek és ez lett az eredménye. a pofon nekem is pofon volt,megértettem h változtatnom kell a nevelésében,ő meg h nem bánhat úgy az anyjával mint a kapcaronggyal.
2011. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kezére csaptam már rá. Mert kb. 100-szor szóltam, hogy ne pakoljon szét mindent, de 101. alkalomra sem fogta fel. És épp a keze ügyébe került egy doboz, tele kacattal, és kiborította, akkor fogtam a kezét, és rácsaptam. Fájt neki, hisz rögtön sírni kezdett, bűntudatom is lett miatta, de nagyon ideges voltam már. Akkor tájt volt 3 - 3 és fél év körüli.
2011. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Engem és nővéremet sokszor ütött meg apukánk, nem tudom miért, talán mert őt is verték ha rossz volt gyerekkorában. Ha rossz jegyet hoztunk akkor ütött meg, amúgy csak sokat kiabált, de mire középiskolás lettem belátta, hogy semmivel sem jobb ha megver... azóta lenyugodott és sokkal nyíltabb, jobb a kapcsolatunk vele, megbeszéltük már hogy a gyerekkorunk egész terror volt a szigorú nevelése miatt. De nem haragszunk rá, mert részben ő miatta lettünk ilyen jó emberek, bár az ütlegelés valószínű ebben nem játszott szerepet.

24L

2011. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21éves lány vagyok, a szüleim soha nem ütöttek meg, jó lehet ilyen kézre csapás volt, de talán ennyi, de ilyenre sem emlékszem. Örülök hogy ők a szüleim, sosincs veszekedés sem, egymással sem veszekszenek, velünk sem veszekedtek soha (pedig néha csináltam hülye dolgokat) , szóval becsülöm őket. Tudom szülőket kérdeztél, de gondoltam leírom énis.
2011. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát már kapott...Nem vagyok büszke rá....

Mikor harapott és hiába mondtam sokszor,hogy ne akkor kapott.Az öcsinek majd leharapta az újját.

Kapott a fenekére de azt meglehet számolni 1 kezemen....

2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyanokat kaptunk hogy a fal adta a másikat a kanapén ülve... 24L voltam.
2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mi is kaptunk az öcsémmel sokat, annak idején, de mondjuk mi nagyon rossz gyerekek voltunk :) Ennek ellenére nem lettünk sérült felnőttek, sőt! Imádjuk a szüleinket is, és egymást is.
2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kezére kapott már, mikor ez ételt ledobálta a földre.

A pelusára is kapott de csak éppen. Azt egy hatalmas, értelmetlen hiszti miatt kapta.


Egyébként nem hiszem, hogy meg bírnám verni. Alkalmazom a 10-ig számolós dolgot. Mindig bejön, bár sokszor nem kellett még használnom. :)

2011. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is elcsattant otthon egy-egy pofon, de annak mindnek volt oka, és se én, se a testvéreim nem lettünk lelkileg sérült emberek.

Én néha fiam popsijára csapok, de ahhoz nagyon durvát kell tennie. De ez olyan ritka, hogy már nem is emlékszem miért és mikor kaphatta.

2011. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!