Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi időre hagytad vagy...

Mennyi időre hagytad vagy hagynád egyedül a lakásban a gyerekedet?

Figyelt kérdés

A gyerek persze kiságyban, járókában (egyéb biztos helyen).

Hová, meddig mész el olyankor? Mennyi idős a baba/gyerek?


2011. júl. 1. 15:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Egy percre se hagynám egyedül a gyerekemet, még akkor se, ha a legtutibb, legbiztonságosabb helyen van a lakásba.

Lehet röhögni, de 'Isten útjai kifürkészhetetlenek'.

Én mindenhez így állok hozzá, pedig nem gyakorlom a vallásom.


Bármi megtörténhet akár 1-2 perc alatt is, és sosem bocsájtanám meg magamnak, ha végzetes dolog történne miattam a gyerekkel azért, mert ott hagyom őt pl. a kiságyba, mert leszaladok a postáért.

2011. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Maximum kiviszem a szemetet, behozom a postát, kiteregetek az udvaron, ez mind néhány perc, de "el" sehova sem mennék semennyi időre.
2011. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen ébren volt, akkor csak addig, amíg mondjuk kivittem a szemetet, vagy ajtót nyitottam valakinek, stb. Tehát pár percre. Ha aludt, akkor légzésfigyelő-bébiőrrel kimentem a kertbe többször is. De hát itt voltam csak az udvaron, ha felébredt, hallottam a bébiőrből, és már ugrottam is hozzá.
2011. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
max a postaládáig, ami az ajtótól pont 1 lépésre van, esetleg a ki a kertbe bébiőrrel ,ha alszik
2011. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
16hónapos a lányom. Soha nem hagytam még magára! Persze ott hagytam a kiságyban ha megyek Wcre,vagy dolgom van lakásban,de ez csak pár perc. Mindég szem előtt van.
2011. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Babát semmiképpen nem hagynék egyedül! Gyereket csak akkor ha kb. már iskolás korú lenne, de akkor is csak annyi időre, hogy elszaladok boltba (nem nagybevásárlás!), szóval maximum 20 perc. De persze valószínűleg inkább magammal vinném.
2011. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos a lányom, ha fent van jön velem mindenhova, ha alszik, akkor kiteregetek, kimegyek a postára, de a boltba (pedig nincs messze 2 percre) akkor se mennék, ha alszik.
2011. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Várom a többit is. Egy másik kérdés kapcsán jutott eszembe.
2011. júl. 1. 15:13
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Télen amikor rakni kell fát a kazánra, ennyi. Kicsi járókában, a nagyot odaállítottam a teraszajtóhoz, hogy mindig integessen. Ha eltűnt rohantam. Jó időben ilyen rövid időre is jönnek velem. De az udvart semmiképp nem hagynám el. Van itt olyan szomszéd aki elszalad a boltba míg alszik, én lapun túlra nem mennék.
2011. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem hagynám/hagytam magára egy percre sem.

Mi nem kertes házban lakunk, hanem társasban, és emeleten. Tehát az is, míg lebattyogok az emeletről és kiviszem a szemetet hosszú percekig tart.

2011. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!