Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 8 éves gyereket fel kell...

Egy 8 éves gyereket fel kell már világosítani?

Figyelt kérdés

Itt egy kis 18 fölötti tegnap esti szösszenet a 8 évesemtől, készüljetek fel, meredek:


Az egészet egy kis beszélgetés előzte meg a menzeszről, honnan lesz gyerek, stb témakörben.


- Akkor fiúk a fütyijüket bedugják a lányok puncijába?

- Igen.

- Így? Mutogatja a két kezével - egyik hüvelykujja+mutatóujja körbe másik kezének az egyik ujja meg a körben.

- Kb így.

- Úgy érted - megfogja a fütyijét nadrágon keresztül és közelebb jön hozzám- így? - egész közel jön, húzza felfelé a fütyijét, hátha...

- Nem, szívem, te még kicsi vagy, majd ha nagyobb leszel, meg a kukid is nagyobb lesz, akkor majd a szerelmeddel.


Kicsit ezen elidétlenkedett még, pontosított, vigyorászott, hitetlenkedett, zavarban volt, majd jött a második menet:


- Anya, és ha fiú fiúval akarja csinálni, akkor hova dugja be?

- Én még ilyet sose láttam, de úgy tudom a fenekébe.

- Filmen sem láttad?

- Nem.


Kicsit ezen beszélgetünk még, leginkább a két fiúnak vagy két lánynak egymástól nem lehet gyereke vonalon, majd újabb menet:


- Ti mikor szoktatok szexelni?

- Este, éjjel.

- Mikor lesz kistesóm?

- Most nem szeretnénk, majd később.

- Ha szexeltek, miért nem lesz baba a hasadban?

- Meg lehet akadályozni.

- Hogyan?

Na, ekkor jött a kiselőadásom a védekezésről, óvszer, pesszárium, gyógyszer.


Ezek után gyorsan jó éjszakát kívántam, és eltűntem altatni a kicsiket. A 8 évesem 10 évesemmel még csevegett egy kicsit a konyhában, mert hát el kellett dicsekednie valakinek a megszerzett tudásával.


Mellékesen megjegyzem, szerintem ennyire részletesen még egyik gyerekem sem kérdezgetett, pedig már beszélgettem velük ilyesmiről.


2011. szept. 23. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Egy gyerek mindig többet tud, mintsem gondolnád!
2011. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elkezdheted a felvilágosítást.nagyon érdeklődik a téma iránt,inkább tőled,mint mástól.
2011. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden kérdésére valós választ kell adni (tehát nem gólyásat), de nem kell tovább mesélni, csak annyit, amennyit kérdez.


(Én személy szerint nem magyaráztam volna el neki, hogy a homoszexuálisok hogyan csinálják, inkább azt mondtam volna, hogy mindenig egy nő és egy férfi szerelmeskedik. Szeretném amennyire rajtam múlik hetero irányba terelni, és ez már itt kezdődik...)

2011. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

szerintem már eddig is tudta a dolgokat, csak eljátszotta, hogy most hall róla először.

már 1-2 éve biztos felvilágosították a többiek.


pár kérdést tett csak fel, ez talán soknak számít?

2011. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a suliban hallhatta, otthon meg rákérdezett. Egy 8 éves ilyet magától nem talál ki. Szerintem is csak a kérdésre kell válaszolni, nem kell túlcifrázni.
2011. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Azt én is megkérdeztem ennyi idősen, hogy hova dugja be az egyik fiú a másik fiúnak. Meg is kaptam rá a választ. :D

Mert rákérdeztem, mit jelent a b.uzi szó, innen eredt a kérdés.


Nekem az a furcsa, hogy a filmre rákérdezett. Gondolom már hallotta, hogy léteznek szexfilmek.

Meg az is, ahogy megfogta a nemi szervét, és közelített a saját anyukájához. Fúú, hát, mit ne mondjak, hiába csak 8 éves, kicsit perverz gyerek, ennyi idősen már tudnia kéne, hogy a szüleinkhez nem közelítünk szexuálisan, hogy nincs benne ennyi szeméremérzet, fogdossa a farkát, aztán meg megpróbál közel kerülni az anyja nemi szervéhez, jézusom...

2011. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!