Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik akkor voltak...

Anyukák akik akkor voltak terhesek mikor volt ez a H1N1 mizéria, és be lettek oltva hogy van a gyerek? Kíváncsi vagyok, mert akkor mindent lehetett hallani, hogy beteg lesz a baba, az oltástól.

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges kislány
2011. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Elsö vagyok, rettenetesen lepontoztatok.

Gondolom itt a magukat nyugtatni akaró anyukák tették, hogy márpedig ök rosszat nem tettek a gyermeknek.

Valaki írta, hogy ennyi erövel minden oltástól lehetne félni. Lehet is de nem érdemes. Nem tudom Mo-n mennyire mondja el az orvos az oltások hatását, de én külföldön élek és itt egy vastag brossurát el kell olvasnunk minden oltás elött, és aláírni hogy elolvastuk. Ebben leírják mit okoz a betegség majd mire véd az oltás és az oltásnak milyen következményei lehetnek, mire kell figyelni oltáskor, és utánna. Ezek a gyermek betegségek ellenei oltásnál van, mert ott már tudottak a nagyrésze a mellékhatásoknak amik pl felnött korban jelentkeznek.


De ettöl függetlenül én mindenre beoltattam gyermekemet, és ha terhesség alatt nagy veszély fenyegetett volna az influenzára akkor azt is beadattam volna. habár itt ahol én élek az összes orvosok ellenzik az oltást.

2011. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Isten lássa lelkem, én nem pontoztalak le, most vettem észre, hogy pontozva lettél.

De! Volt egy kérdés: Aki terhesen beoltatta magát, annak hogy van a gyermeke?

Te nem a kérdésre válaszoltál, hanem levezettél egy elméletet. Így a válaszod (ha a pontozás "szabályait" nézzük), nem hasznos.

Nekem semmi bajom nincs azzal sem, amit írtál, csak gondolom ezért kaptál olyan kezecskét.

2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!