Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itt miért tesznek fel ilyen...

Itt miért tesznek fel ilyen sok buta kérdést?

Figyelt kérdés
Az összes kategória közül itt van a legtöbb buta, értelmetlen kérdés!
2011. szept. 27. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Te pl miért tetted fel ezt a kérdést? rögtön megvan a válasz, ugye?
2011. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert sokan vagyunk első babások akiknek nincs igazán segítsége és mindenre rá parázunk!Biztosra akarunk menni hogy mindent a legjobban csináljunk!
2011. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Te ezekben a válaszokban biztos vagy, és ha egy teljesen ismeretlen ír ide valamit, az biztos, hogy úgy is van, és úgy is kell csinálni!?
2011. szept. 27. 13:39
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

én csak azt tartom itt értelmetlennek, ha valaki csinált tesztet és az legyen akár negatív akár pozitív de orvos még nem látta és itt kérdezi, hogy terhes-e?

vagy pl. elélvezett bennem a barátom persze nem védekeztünk,lehetek terhes?!

2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

sokan nem gondolkodnak,vagy alapvető dolgokkal nincsenek tisztában,vagy lusták utánanézni,inkább itt kérdeznek.


orvosi választ várnak sokan,pedig látatlanban még egy dokinak is nehéz lenne itt válaszolnia...

2011. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezek is, de én még azt sem értem, hogy valaki tényleg a gyerekével kapcsolatos döntést mer hozni az itt leírt válaszok alapján, mintha itt minden válaszoló szülész-nőgyógyász, meg gyerekorvos lenne!
2011. szept. 27. 13:44
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ebből a kérdésből sértődés lesz, egyesek magukra ismertek!
2011. szept. 27. 13:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugord át a sok buta kérdést nem neked szólnak!
2011. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én pl arra céloztam, hogy unatkoznak. Pont, mint te.
2011. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem csak arra jó ez az oldal, hogy megosszák egymással a tapasztalatokat, de komoly dolgokat nem itt kellene megkérdezni! De mindenkinek a saját döntése, honnan szerzi az információkat! Megbízható, hozzáértő emberektől, vagy innen.
2011. szept. 27. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!