Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Míg egy férfi autóját szerelte, a kisfia felvett egy követ és vonalakat karcolt az autó oldalára. Haragjában, a férfi megfogta a gyermek ... kezét és többször ráütött, nem ismerve fel, hogy a francia kulccsal üti. A kórházban a gyermek... elveszítette az összes ujját a törés miatt. Mikor a gyermek megkérdezte az apját, szemében fájó tekintettel: - Apa mikor fognak visszanőni az ujjaim? Az apa felismerve tettének súlyát, szólni sem tudott.Visszament az autójához és többször belerúgott.Saját cselekedetétől feldúlva leült az autó elé és a karcolásokat nézte. A gyermek azt írta:."SZERETLEK APA!"


Szerintem nem igaz de elgondolkodtató. Nekem is van egy fiam és a kocsiért én is haragszom de nem lennék képes ilyenre és hasonlóra se. Nektek mi a véleményetek erről?


2011. szept. 28. 21:07
 1/10 anonim válasza:
25%

Sajnos képes lennél rá, mint minden ember.

Mert mindannyiunkban ott van az állat.

2011. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ha olyan hangulatom lenne akkor lehet hogy kapna ő is egy nyakast. na de ennyire?
2011. szept. 28. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a mesét már régebben is olvastam.
2011. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
egyetértek az elsővel(sajnos)
2011. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem igaz ez a történet!

- Ha az apa tényleg ott volt, akkor a gyereknek ideje sem lett volna végigírni.

- Kettő, a gyerek, ha látja hogy a felnőtt fenyegetően közelít felé akkor megpróbál elfutni.

- Három, egy szerető apa, először megkérdezi hogy mit csináltál? Még ha felháborodott hangon is.

- Egy ekkora gyerek (aki már tud írni) már tisztába van avval hogy nem karcolunk a kocsira és ha amputálják az ujjait, akkor azok nem nőnek vissza.


Amúgy megható történet igen. De nem kell ilyeneket olvasni ahhoz, hogy tudjam, hogy sosem bántanám a gyermekeimet, akkor sem, ha dühös vagyok. Tudok szeretni, és konfliktust kezelni ilyen történetek nélkül is.

2011. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Még annyit,hogy ha rá ií ütött a franciakulccsal,és eltörtek az ujjai, semmiképpen nem veszhette el. Ma már a levágott ujjakat is visszatudják varrni az orvosok.
2011. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
47%
A felnőttek elfelejtik,hogy milyen volt amikor ők voltak gyermekek. Régebben nem voltak ilyen anyagiasak az emberek. Nem azért dolgozunk,hogy megteremtsük a boldog családot,hanem azért dolgozunk,hogy megvegyük a boldogságot.A mai világban túl sok tárgyat veszünk és nagyon sokra tartjuk,de ezért nem vesszük észre,hogy milyen nagy boldogság egy egészséges gyermek,család és az összetartozás. A férfiak nem azt mondják "nézd milyen gyönyörű a családom" Hanem azt,hogy "Nézd milyen extra,fasza kocsit vettem"
2011. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor kaptam már meg ezt a történetet, és mindig elsírom magam rajta (ciki?), pedig tudom, hogy nem igaz. NEM LEHET IGAZ!
2011. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy igaz-e.
2011. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem számít, hogy igaz-e!!!!!! A lényeg hogy mi a túrónak kell állandóan ilyen dolgokat megosztani a közösségi portálokon. Én is anyuka vagyok, és utálom ezeket olvasni! A másik, amikor a fiú felhívja az anyját, egy buliból ment haza, józanul vezetett, de a másik pasi nem, és ő hal meg... És társai! SOHA nem tennék ilyet a gyerekemmel! Egy tárgy sem ér annyit! Kedves első, ha te egy állat vagy gratulálok hozzá! Én nem ezt gondolom magamról! Vagy tudod magad fegyelmezni, vagy nem... Én tudom!
2011. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!