Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes még a terhesség alatt...

Érdemes még a terhesség alatt megvennem a szoptatós melltartót, vagy hagyjam szülés utánra? 36. hetes vagyok.

Figyelt kérdés
A mellem a terhesség alatt nem sokat nőtt, inkább a mellkasom szélesedett (70A-ról 85A-ra). De ha szülés után a kórházban beindulna a tej lehet, hogy szorítana az eddigi sima melltartóm, ha beletenném a melltartóbetéttel. Venni, vagy nem venni?
2008. nov. 15. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megvettem előre. Az utolsó hónapi mellméretemtől 1 kosárral nagyobbat vettem. (90B voltam, és 90C-t vettem) És örülök, hogy így tettem. Persze csak 2 db-ot vettem, mert a barátnőim mondták, hogy nekik egyáltalán nem volt rá szükségük. (ez ugyanis változó, van aki el sem viseli magán a melltartót szoptatás ideje alatt) Aztán mikor kiderült, hogy nekem szükségem lesz rá, a férjemet útba igazítottam, hogy hol kell venni, és hozattam még 4 db-ot. (kínaiban vettem 690 Ft-ért, nem akartam vagyonokat költeni rá)
2008. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kényelmes volt a szülés elött hordott melltartó,betéttel együtt is .Én nem vettem kifejezetten szoptatós melltartót , egyszerűen betürtem a melltartót a cici alá és szopizhatott a pici , igaz ennek volt olyan hátránya hogy néha elázott :).
2008. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is megvettem előre, egy kisebbet és egy nagyobbat.

2008. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem sietném el nem tudhatod elöre mekkora fog kelleni.3 nap után ugyis kiengednek titeket és addigra sem lesz még annyi tejed hogy nagyobb kelljen.1 hete szültem és ráérek most nagyobbat venni mostanra már feszülnek rendesen.szoptatost meg igy sem veszek a másik is tökéletesen megteszi
2008. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 2,5 hete szültem és nekem bizony a szülés napján elkezdett szivárogni az előtejem, a 3. napon belövelt a tej és bizony szükség volt a melltartó- betétre! Viszont nekem már itthon nagyon kényelmes a pamut melltartó vagy top, ami megtartja a melltartó- betétet! A kórházban azonban jól jött a szoptatós, mert diszkrétebb! De szerintem egyenlőre csak egyet vegyél, ha veszel, mert tényleg nem tudhatod, hogy mekkorára nől a melled! Könnyű szülést!
2008. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En a terhesseg utolso par heteben vettem 2-t, de a szules utan, amikor belovellt a tejem azok elegge szoritottak, ugyhogy vennem kellett ujakat, nagyobbakat. Szoval szerintem vehetsz most egyet, de keszulj fel, hogy lehet, hogy kell majd nagyobb.
2008. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor egyenlőre, veszek 1 db 85B-s melltartót.
2008. nov. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!