Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisebb (1,5-2 éves) gyerkőcöt...

Kisebb (1,5-2 éves) gyerkőcöt beengeditek a játszótéren a homokozóba?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam,és mióta jó idő van megyünk a játszótérre. Eddig inkább a mászóka és a csúszda a favorit,de nyilván egy idő után a homokozó is érdekelni fogja. Bele merjem engedni?
2010. márc. 28. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
persze. valamivel jobbak a bekerítettek, de nálunk így is előfordul, hogy pl. üvegcserepek vannak. egyéb szennyeződések eltávolításához pedig mindig viszünk nedves törlőt.
2010. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Van a közelben ilyen is-olyan is. Aminek kerítése van ,szét van barmolva a zár a kapun... Tehát mintha nem is lenne.

Nedves törlő van nálam is mindig,de azért egy óvatlan pillanatban megkóstolhatja a homokot,amilyen kis mindenevő.. És gondolom ezeket a homokozókat a cicák is "megtisztelik". :S

2010. márc. 28. 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
én nem vagyok túlaggódó,de az fix,hogy a homokozóba be nem engedem a lányom ha majd eljön az ideje...a kaka,amit oda nyom a kutya(nálunk el van kerítve,de a kutyának egy félméteres kerítés nemigen akadály, falu,hát mit várunk),mérlegelek...lehet lesz hiszti és megsínyli,hogy ott nem homokozhat a gyerekekkel, viszont nem vakul meg...ha viszon beengedem és kutyasz@ros homokba nyúl amit bedörzsöl a szemébe és megvakul,akkor lesz igazi hiszit,mert soha többi nem látja a formákat...úgyhogy,én venni fogok olyan homokozóformát otthonra és majd inkább hívok gyerekeket abba a fedettbe amibe tutira nem cisnál be semmi:)
2010. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi sajnos panelban lakunk ,úgyhogy a fedett,otthoni homokozó nálunk nem megoldható. :S
2010. márc. 28. 12:27
 5/12 anonim ***** válasza:
NEM RÉMISZTGETNI AKAROK, de nálunk volt rá példa hogy a drogosok a tűt abba dobálták bele, és az idősek oda viszik le a kutyát sz@r@tni. sajnos ez van nálunk. ide nem vinném le
2010. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkodtam, hogy hol fog homokozni a fiam bár még nekünk van időnk (még most 4 hós) Itt nálunk rengeteg eu-s játszóteret csináltak mostanában, persze mind el van kerítve, de homokozó nem mindegyikben van. Nem szoktam kutyákat látni, mondjuk lehet, hogy este járják a "suhancok" amikor én már nem mozgok lent. De bármennyire is el van kerítve, a macskák ugyanúgy járkálhatnak.

(lakótelepen lakunk panelban mi is)

Én is itt nőttem fel, nem volt ilyen eu-s játszótér, tele homokozóval, el sem volt kerítve, mégis felnőttünk. Rengeteget homokoztunk, tele volt a játszó mindég. Akkor nem voltak macskák meg kutyák? Ez olyan fura....

Ja, unkotesómmal a nagymamámnál homokoztunk, ahol a tyúkok szabadon kóricáltak a homokozóban is... mondjuk akkor már nagyobbak voltunk.....


Szóval ez jó kérdés.

2010. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az én lányom 12,5 hónapos és már többször voltunk játszótéren, ült a homokban, vizsgálgatta stb...

enni még nem evett belőle:-))

2010. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hűha! Én már 10 hónaposan beletettem, és nagyon szerette! Azóta is járunk rendszeresen, most 20 hónapos és imádja! Persze minden mással is játszik. Igaz, hogy nálunk tiszta a homok, el van kerítve és látszik is, hogy mindenki (jó, majdnem mindenki) vigyáz rá. Inkább a környékén sok a cigarettacsikk. Nyáron fel is újították a játszóteret, úgyhogy én nem találtam benne kifogásolni valót. Nézz körbe a környéken, hátha találsz egy szimpatikus homokozót. Biztosan fog neki tetszeni!
2010. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez is "új" EU-s játszótér ahová járunk,kerítés is van,de az ugye egy cicusnak nem akadály. Beletévedt már a homokozóba a legény,de nem érdekelte különösebben. Sőt,inkább mintha zavarta volna a homok. Ami meglepő mert az apró kavicsokban szeret turkálni. :D De az a gyanúm majd megszereti azt is. :D

Köszönöm a válaszokat! :)

2010. márc. 28. 22:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam játszótér 10méteres körzetén kívül lehet csak cigizni már. nem tudom ez be van-e már mindenhol vezetve
2010. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!