Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire szukséges szerintetek...

Mennyire szukséges szerintetek sterilizálot venni?

Figyelt kérdés
Regebben eleg volt kifozni a cumisuvegeket,cumikat,ragokakat stb.Tudom egyszerubb a mikros gozoles 2 perc alatt,de csak az idomegtakarítas miatt fontos?
2011. okt. 3. 09:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem, amikor kiderült, hogy tápszeres lesz a kisfiam. Aventest vettünk, jó drága, de nem akartam sokáig válogatni. Otthon kiderült, hogy nem fér be a mikrónkba. A férjem blokkal visszavitte, mást vett rajta, azóta sincs sterilizálónk. Az első három hónapban egy nap egyszer főztem ki mindent, utána már csak forró vízben mosogattam, most már a mosogatógépbe dobom őket.

A kicsi teljesen egészséges, soha, semmi baja nem volt emiatt.

Emlékszem, anyukám csak az első használat előtt főzte ki a dolgokat, aztán csak forró vízben mosogatta az öcsémnél. :)

2011. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
tenyleg arra is kell figyelni hogy be e fer a mikroba!En is aventosra gondoltam de ha kell majd vennem elotte erdemes lemernem a mikrot es az edenyket is
2011. okt. 3. 13:33
 13/14 anonim ***** válasza:

Mivel nekem sajnos mindket gyerekem szuletesetol kezdve tapszeres volt, igy igen fontosnak tartottam a sterilizalast. (Nyilvan mas a helyzet egy olyan gyereknel, aki szopik es cumit sem vesz a szajaba, vagy alig iszik uvegbol/poharbol vizet, akkor felesleges a sterilizalas, mert nincs is mit.)

A kifozes nekem nem volt szimpatikus, gondoljon mindenki amit akar, de nekem nem sok hangulatom volt napjaban ketszer 10-15 percig egetni a gazt, kiprobaltam, de nem tetszett, az uvegek is gyorsabban vizkovesedtek.

En sterilizalo tablettat hasznaltam, vettunk kb 300 forintert egy 5 literest fedeles dobozt, ebbe toltottem tiszta vizet reggelente, dobtam bele tablettat es minden elmosas utan beledobtam az uvegeket. Kozvetlenul hasznalat elott vettem ki, ezt a fajtat leobliteni sem kellett. Nekem bevalt, kb a gyerekek 6-8 honapos koraig hasznaltam.

2011. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A chicco-nak van sterilizáló folyadéka. 1 liter, 3 éve 1000 ft körül volt, és nagyon sokáig elég. Csak hideg víz kell hozzá.

Olcsó, kényelmes és nem foglal helyet!

2011. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!