Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyuka is lefogyott...

Más anyuka is lefogyott gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben alig van időm enni, néha elfelejtek reggelizni, mert eszembe sem jut, hogy enni kéne. Vagy egyszerüen nincs kedvem ebédelni, és van, hogy csak bekapok egy darab sajot, vagy gyümölcsöt. Persze a családomnak főzök rendesen. Anyósom mindig szekál emiatt, hogy nem eszek rendesen de amióta van gyerekem, ez a helyzet.
2011. okt. 4. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Anyósodnak igaza van!

Enni kell, mert egyszercsak összeesel a gyerek előtt!

Gondolom, ezt nem akarod...

2011. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Eszembe sem jut a reggeli. 12 körül ebédelek, mert addigra nagyon éhes leszek és vacsira eszek megint valamit. Lefogytam, csak a hasam megmaradt.
2011. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a két terhességem alatt nem híztam, amióta pedig megszültem, mindkét esetben feljött sajnos közel 10 kg. Most küzdök azzal hogy lemenjen. Nem vagyunk egyformák. Azért figyelj oda magadra, kell az energia a gyerekekhez!
2011. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Már az első gyerekem után is lefogytam nagyon, de most a másodikkal még jobban. Bár én nem a nemevéstől, hanem a szoptatástól.

Tiszta csont vagyok, úgy nézek ki, mint aki nem kap enni. Pedig tényleg zabagép vagyok, és már nem is szoptatok, de nem hízok. Gáz nagyon, utálok tükörbe nézni. Kéne rám 10 kiló.

És az idegesít nagyon, hogy mindenki ezzel piszkál, az első, ha találkozok valakivel, hogy megjegyzi, milyen szarul nézek ki. Kösz szépen, de tényleg nem tehetek róla, és nagyon zavar, hogy mindenki beszól.

Ilyenkor el szoktam gondolkodni, hogy aki viszont elhízik szülés után, annak miért nem szólnak, hogy te milyen dagadt vagy? Engem miért bántanak a soványság miatt? :( :(

2011. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele.

Amíg szoptattam addig tudatosan figyeltem hoyg eleget és jó minőségűt egyet, és eleget igyak.

Sajnos csak két hónapig volt tejem, egyik napról a másikra lapadt.


Utána kezdődött, hoyg elhanyagoltam az evést, mert minden másra jutott időm,csak arra nem.

Így történt hoyg fél évvel a babám születése után nyoma sem volt a terhesség alatt felszedett 25 kilónak! (Nem vizesedtem, hanem rendesen híztam!!)


Aztán valahogy visszaállt minden a normális kerékvágásba körülbelül akkorra, amikor a babám másfél éves lett.


Én is elláttam a családot, főztem, mindig voltitthon főtt étel, de az evésre szánt időmet is inkább a gyerekkel töltöttem.


Nem mondom hogy jól tettem,de mostmár mindegy.

2011. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En is nagyon lefogytam. Az elejen nem volt idom enni utanna meg mar nem kellett, szo szerint megutaltam enni. Elegem lett abbol, hogy nem tudok egy joizut enni. Kivantam valamit elkeszitettem arra tuti a baba megebredt es torka szakadtabol elkezdett sirni. Sosem tudtam gyorsan sietve enni es ezt sajnos gyerek mellett maskent nem lehetett megoldani. Anya letemre en nem tudtam ugy elfogyasztani az ebedem, hogy kozben gyugyogok az ordito babamnak es ketsegbeesve lapatolom befele a kajat. :) Ezt annyira utaltam, hogy inkabb nem ettem, neki sem fogtam. Neha maikor lemntunk setalni bekaptam egy szendvicset, ettem egy pizza szeletet es este amikor elaludt ettem rendesen. De volt, hogy mar annyira faradt voltam, hogy az esti kaja is elmaradt mert beajultam. A ferjem am unkahelyen ebedelt es tobbszor hozott haza nekem is menut, hogy mar vegre egyek es ettem is csak mire a menu hazaert mar lassan este volt. egy egesz napos nem eves utan az a 700-800 kalirias menu semmit sem ert. Most mar persze nincs gond mert 19 honapos nagyfiu es imadunk reggelizni, egyut ebedelni vagy etterembe menni. :))) De az elso evben en total lefogytam. Most mar szedtem vissza egy keveset.
2011. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Detto , mint a 15:13-as. Két gyerekem van 2év korkülönbséggel. Rettentő aktív fiúk. Én pár hónap alatt 10 kilót fogytam. Utálom magam, minden ruha hülyén áll rajtam. Ja, az 55 kilónhoz képest fogytam ennyit. Mindennap főzök, de egyszerűen annyi dolgom van annyi fele figyelek, hogy elfelejtek enni. amikor a gyerekek esznek, örülök ha nyugi van és közben pakolom a konyhát. Mert máskor nem nagyon tudnám. Nagyon figyelnem kell rájuk. Így hipp hopp lefogytam. De épp a nyár végén határoztam el, ha valaki megint megszól a soványságom miatt, és visszaszólok neki, hogy te meg mennyire meghíztál!!! Egyik sem sértőbb a másiknál.

Aki kövérebb sose jut eszembe megszólni, bezzeg engem állandóan ezzel piszkálnak. Betelt a pohár.

2011. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha velem ez lenne, de sajnos nem. Igaz, nap közben én sem értem rá valami nagyon, de este, amikor már nyugi volt, na én akkor lettem mindig iszonyú éhes. Na, azt meg gondolom mind tudjuk, hogy ez nem a legalkalmasabb időpont a falatozásra :S
2011. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akinek kéne 10 kiló, annak szívesen adok, én pont annyitól próbálok megszabadulni :))
2011. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15,13 vagyok, 16,22-nek üzenem, hogy én egyszer beszóltam egy ismerősnek, mert mindig piszkált, hogy milyen gázul nézek ki, és annyira felbosszantott, hogy rászóltam, hogy legközelebb akkor szóljon be nekem, ha ő viszont lefogy normális testalkatra. Azóta nem szól be :) :) (egyébként a sógorom és dagi)
2011. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!