Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti hogy "élitek túl"...

Anyukák ti hogy "élitek túl" a napot a gyerekkel ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva minden bajom van ami ezzel jár. Olyan gyenge vagyok,és patakban folyik az orrom. Itthon vagyok egy másfél évessel,ő most lábal ki a náthából. Segítségem semmi,a férjem 12órázik.
2011. okt. 5. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szenvedtem egész nap:-((((
2011. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem beteg vagyok, hanem 8 hetes babás, plusz van egy 21 hónaposom. Ezzel még nem is lenne baj, de tegnap például olyan vacakul voltam, hogy alig bírtam fent lenni, plusz még ki is hánytam mindent. Alig várom már, hogy ezen az első időszzakon túl legyek, mert a fiam igényelné a pörgést, én meg le vagyok lassulva.
2011. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van egy 4 éves 14 hónapos meg 35 hetes magzat 2 a hasamba és 3 hétig kinlódtam.Annyira kiakartam magam kezelni méz, hagyma, tea meg miegymás hogy végül tüdő meg mellhártya gyulladásom lett.De én alig álltam a lábamon.Azt hittem meghalok.Fulladtam meg, éjszakákat nem aludtam a köhögéstől az orrfulyástól és áldom a jó Istent hogy a párom itthon tudott velem lenni mert nekem arra nem volt erőm hogy a gyerekeket ellássam.Nagyon jó hogy itthon volt.Kaptam egy augmentin kúrát és hálistennek most már jobb.
2011. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegetálással. A gyereket elláttam, de a háztartásban nem strapáltam túl magam, nem koszolódtunk el, de a vasalást, nem sürgős munkát inkább hanyagoltam. A kinyitott kanapén a baba mellé feküdtem, ő eljátszott, én meg csak akkor mozdultam meg, ha kellett. Szerencsére 2 napot kellett így kibírnom, utána hétvége volt, a férjemmel ketten már ügyesen megoldottunk mindent.
2011. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap jött meg, brutálisan fájt a hasam.

Nem volt együtt játék, csak a kanapéról beszéltem hozzá egész nap, sokszor nyöszörgött, akkor összeszedtem magam, hogy lemenjek a földre hozzá, de estére annyira kivoltam, hogy be kellett raknom a pihenőszékbe és benyomnom a tévét. Alig vártam, hogy apa hazaérjen.

2011. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma hajnal 3-tól fájt a fogam iszonyatossan 3db algoflex sem vette ki és még reggel 8-tól dolgoztam a gyerekkel itthon azt hittem meghalok 20 percenként kentem az inyemet dentinox géllel hogy legalább a körülöttem lévő világra picit tudjak figyelni.Aztán délben elmúlt a fofájás most félek az éjszakától,mert doki csak holnap lessz.
2011. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!