Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislány!? Biztos lehet ez?...

Kislány!? Biztos lehet ez? Állítólag nincs kukink, hanem puncink van! Hogyan segítsek neki ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Amióta világ a világ én kislányt szeretnék. A Férjem persze kisfiút az Ő nevével. Tegnap voltunk 4D-n és közölték velünk puncis. Hát nem is tudom! Férjem többször is visszakérdezett biztos? Teljesen sajnálom, nagyon rosszul érzi magát. Tudom, ismerem szeretni fogja nagyon ha kislány is.
2009. ápr. 29. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én férjem is nagyon kisfiút várt (ő is mindig várta az uh-kat, hogy hátha "változik"), és kislányunk lett, ezer fiúért sem cserélné el, IMÁDJA!! :)

Amint meglátja majd, el is fogja felejteni, hogy kisfiút szeretett volna.


Azt olvastam, hogy az apa-lánya közti "szerelem" az ami sosem múlik el, és szerintem is teljesen igaz.


Boldog babavárást!


7 hónapos kistündér anyukája

2009. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Van 1 keresztkislányunk (7 éves) Ő a mindene. Csak hát a haverok cikizik ugye bár!
2009. ápr. 29. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom is fiút várt és az utolsó pillanatig reménykedett, kislányunk van és imádja. A jelszava Ganxta Zoli után szabadon: "Minden rendes ember első fia lány"
2009. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszike, mindegyik válasz tök jó! Megyek holnap vásárolni 1 szép pörgős kis szoknyát szerintem el lesz hűlve tőle!
2009. ápr. 29. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttad volna a férjem arcát mikor közölték,hogy lány lesz:)Rendesen arcára fagyott a vigyor,cikiztem is érte rendesen.Ma semmi pénzért nem cserélné el fiúra.Hidd el ha meglátja egyből szerelmes lesz a kiscsajba:)
2009. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én férjem aki sajnos néhány hónapja meghalt nem volt kimondottan lánypárti, de mikor megszületett a megbeszélt név helyett Ő adott két teljesen más nevet a lányunknak mert azt mondta, hogy amitmegbeszéltünk az nem állna jól neki! Imádta a kislányt, de Őt sem lehetett levakarni az apjáról! Mióta nincsen az apa, azóta minden nap felnéz az égre és beszélget vele kicsit hogy vigyázzon rá a csillagok közül...... 3 éves és nem igazán érti még a helyzetet de a temetőbe mindennap ki kell vinnem hogy megnézze az Ő apukáját! :-( remélem sohasem felejti el mert nagyon jó ember volt Ő!!
2009. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Olvastam a Ti válaszotokat is. Emlékszem én is nagyon apás voltam. Nekem is sajnos meghalt az apukám azt hittem egy világ omlik össze bennem, pláne, hogy mindig azt kérdezte nem lesz még unokája? (49 éves volt) Igaz én már felnőttként éltem át. Sajnálom a kicsi lányodat...

Az előbb jöttem meg a turkiból és vettem kis szoknyát kiváncsi leszek a reakcióra!

Puszi Mindenkinek!

2009. ápr. 30. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem tetszett a kisszoknya, nálunk az " az én apukám erősebb, mint a tied" feliratú póló jött be (szintén turi).

Gaxtás voltam :)

2009. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak!!! 2 hét múlva lesz 2 éves a Kisfiúnk! Ugye apa legnagyobb örömére mégis Kisfiúnk született így nekem volt icipici csalódás a szüléskor! De mára ELMÚLT, örülök, hogy végül Kisfiam lett! :) Ja és végül apa nevét kapta Károly lett, Kari...
2011. júl. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!