Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan apuka aki születés...

Van olyan apuka aki születés után sem barátkozott meg azzal hogy lánya lett és nem fia?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 21:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban volt ilyen, de idővel megbarátkozott a helyzettel, ne aggódj!
2009. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyen apukát, a szemközti lépcsőházban lakó nő férjét. Van egy 3 és fél éves kislányuk. Nem akar több gyereket vállalni. Mert ha az sem lenne fiú, akkor elhagyná őket. (És ezt ő maga el is mondta.) Szánalmasnak tartom.
2009. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Ilyet mondott hát én úgy rugnám fenékbe az ilyen apát !!

Nekünk három lányunk van és mindegyikért éppúgy rajong apa mintha fiú lenne, most kisfiút várok de már az elején megmondta neki ez nem számít neki nem fia lesz hanem a negyedik gyereke!

2009. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat.Nincs ilyen problémám mert nekünk mindegy hogy lány vagy fiú. Csak mostanában sokat olvasok arról hogy az apukák elhülnek amikor kiderül hogy lány és nem fiú a jövevény...

A második válaszolónak: teljesen megdöbbentett amit írtál, nem tudom hogy lehet így együtt élni...

2009. ápr. 29. 21:51
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Hát az tényleg szánalmas amit a 2.válaszoló írt arról a pasiról.Az a fontos hogy egészséges legyen:)! Az én párom is nagyon fiút akart.Lányunk lesz de annyira örül.És azt mondta nem baj a 2.fiú lesz de ha az sem az se baj :))!!
2009. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
te kérdeztél ebben a témában igaz amikor az Uh ról jöttetek nem? Nyugi imádni fogja:-))
2009. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: ha nem te vagy akkor bocs. amugy nekünk is lányunk van és akkkkkora a szerelem:-)) másodjára is csajt akarok:-))
2009. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Utolsónak, nemtudom, már sok kérdést tettem itt fel a hónapok alatt, UH-val kapcsolatban is :)...
2009. ápr. 29. 21:53
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Érdekes, pedig azt mondja a fáma, hogy a férfi-apa jobban örül a kislánynak , vagy legalábbis gyorsabban megkedveli , mert jó értelemben írva!! "beleszerelmesedik" .

Nem akarom poénra venni a figurát, de ilyenkor azt kell mondani, hogy legyen sokkal büszkébb , mert fiút összehozni könnyű; az az igazi kihívás, hogy "lyukba lyukat!" :DD ezzel szokták "lenyugtatni" az elégedetlenkedő apukákat.Aztán persze szerintem később már 10 fiúért se adná oda a lányát, csak a kezdeti "csalódás" dolgozik benne....

2009. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az az első, hogy egészséges legyen, de a férjem inkább kislányt szeretne. Amúgy én is, de nem ez az elsődleges szempont. Szóval tényleg ennyire meg vannak őrülve az apukák a fiúkért???
2009. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!