Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik kocsit...

Ezek közül melyik kocsit választanád és miért?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 10. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem pont olyan van mint a 4.


suzuki wagon r csomagtartójába pont befér de semmi más nem fér mellé max egy szatyor.

és ha hátulról tolod akkor nincs háló hogy bekukucskálj hogy alszik-e a bébi,de én nem is szoktam kuksolni.

amúgy nem volt vele gond,a mostani babánk is örömmel hasznát veszi remélem.

2011. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám. A 2.-at és a 3.-at biztosan nem már ránézésre sem tűnnek jó minőségűnek nekem olyan gagyi hatásuk van (elnézést) főleg a 3.-nak ami nagyon csúnya színű (elnézést :o).

Lényeg, hogy egyértelműen az elsőt választanám, az szép is és ahogy látom vízszintesig dönthető a sportkocsi része, jól szellőzik, jól irányíthatónak is tűnik.

2011. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Retrus a legszimpibb ha nagyon választani kell,de bevallom őszintén én nem vennék ilyen nagy,nem bolygokerekes nehéz kocsikat.Nekem főleg a suly és a bolygokerék hiánya a gáz ezekben.
2011. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Nekem ilyen Peg Perego Pliko P3 van, nagyon szeretjük mert esernyőre lehet összehajtani, pici autónk van és épp befér a csomagtartóba (Suzuki Swift) és nagyon jól forognak a kerekei is. Meg szép igényes fajta.

Ez nem tetszik? Ez még ráadásul nagyon olcsó is! Nekünk a második baba érkezik hamarosan és nem veszünk másikat mert bevált.

[link]

2011. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kifejezetten fix, nagy kerekű kocsit keresek.


Ha az első nem gagyi, akkor a 3. sem, az is bergon :)

2011. okt. 10. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne bántódj meg, de miért pont ilyeneket keresel?! Egyik szörnyűbb mint a másik :(
2011. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 3.-al nekem az a fő bajom, hogy csúnya a színe (de csak szerintem). :O

Ja, és még egy, nem tudom hol laktok vagy milyen lakásban de mi földszinten és van kertünk (új építésű) és sokszor nem a nagy ajtón jövünk be hanem hátulról a teraszajtón. Ezt mi meg is tudjuk tenni gond nélkül a Peg Peregoval. Na már most a sógornőméknek ilyen fazonú kocsijuk van mit ezek és ők is ilyen lakásban laknak és képzeld nem fér be a kocsi a terasz ajtón. :O Persze ha összehajtják és elfordítják úgy igen de ha mondjuk benne alszik a baba és be szeretné tolni a kertből akkor körbe kell tolni a főbejárathoz. Meg ami még nekik bajuk vele, hogy nagyon sok helyet foglal az autóban pedig nekik egy egyterű 7 személyes nagy Opel Zafirájuk van. A mi autónkban nem fér be már próbáltuk. Úgy lehet ezeket összecsukni, hogy tulajdonképpen csak összenyomod de a szélessége az megmarad csak lapos lesz. Szóval ilyenekre figyelni kell. Bocs, hogy ennyit írok meg nem okoskodni akarok csak mivel van már egy kis tapasztalat Te pedig kérdezted, gondoltam megosztom veled, hátha hasznát veszed.

2011. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a 3.-at,mivel ahhoz egy babát is adnak...de a viccet félre téve,igazából egyiket sem.DE ha nagyon kell választani a 4.-et.Nekem 2 gyerekem van,és Graco Quattro Tour Deluxe kocsit vettünk(igaz,nem volt olcsó).Imádjuk,még mindig olyan,mintha új lenne.Biztos,hogy a3. gyerkőcöt is kiszolgálja majd(és még akkor is olyan állapotban lesz,hogy simán el tudom majd adni)
2011. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem könnyű, bolygó kerekű kocsit keresünk, ez szerintem egyértelmű. Nagy, fix kerekű babakocsit fogunk venni. 40ezer alatt szeretnék, nem kell autósülés, nem kell, hogy könnyű legyen, nem kell, hogy kicsire lehessen összecsukni.

Az a fontos, hogy stabil legyen, stramm, tágas, lehetőleg 20 kilóig használható.

2011. okt. 10. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:

A negyediket, olyanunk volt, és csak jókat tudok róla mondani.

Most éppen el akarom adni, ha nem ragaszkodsz a piros színhez... merthogy a miénk kék-citrom...és olcsóbban adnám, mint a linkelt.

2011. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!