Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két gyerek születése után, ha...

Két gyerek születése után, ha leadom a súlyfelesleget továbbra is lógni fog a hasam (ha marad egy ici-pici? )? Vagy ez csak azért van így, mert még nagy?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy csak a bőrőd nyúlt meg, vagy csak a felesleg. Mindenesetre, ha fogysz, biztos, hogy lejjebb fog menni a hasad. Hány kg és cm vagy? Én is most épp azon vagyok, hogy leadjak egy kicsit.
2011. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 15 kg-al vagyok több, mint a terhesség előtt. 65kg voltam, most 80 vagyok. :( Nem fogytam le, de nem is tettem érte semmit.

Most várjuk a kis tesót, jó lenne ha jönni akarna, ha megszületett, le akarok fogyni. De az a lógó has, nekem is megvan, pedig soha nem volt hasam előtte, csak császárral szültem.

Ha tornázol és egészségesebben étkezel, én pl. nem eszek már kenyeret, max. 1 héten 1-2 nap 1 kifli vagy 1 zsemle. Úgy gondolom a has vissza fog húzódni valamennyire, ha nem is teljesen.

[link]

[link]

Sok sikert és kitartás! :)

2011. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 160 cm vagyok és 80 kg, viszont a két terhesség alatt nem híztam (cukros diétán voltam), de a szoptatás alatt mindkét esetben igen. Volt hasam előtte is, de most lógósabb és nagyobb.
2011. okt. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!