Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül most az abortusz?

Mennyibe kerül most az abortusz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

OFF:

Bocsi,de ki hogy védekezett amikor becsúszott a baba?

2011. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló...
2011. okt. 18. 09:30
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

22.32-es vagyok

a második babám Mercilon szedése mellett fogant, nem voltam beteg, mindig bevettem stb. A doki szerint azért fordulhatott elő, mert a szülést követően (8 hós volt a nagyobb és már 3 levéllel beszedtem addigra) a megváltozott hormonháztartás mellett ez már nem nyújtott olyan mértékű védettséget, mint korábban - előzőleg 8 évig szedtem. Ezt a becsúszott babát a férjem akarata és minden észérv ellenére megtartottam. A harmadik babám egy kiszakadt óvszer miatt fogant, de mivel spermicid kenőcsöt is használtunk és két nap múlva rendesen megjött, ezért nem vettem be 72 órás tabit. Kellett volna... őt már nem tudtam megtartani, sem erőm, sem lehetőségem nem volt még 1x végigcsinálni, amit a kisfiammal megéltem. A házasságom eddigre tönkrement, egyedül meg a két kicsit is alig bírom eltartani nemhogy a 3-at.

2011. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5%
Ez annyira érdekes,hogy mindenki gyógyszer mellet lesz várandós én soha nem szedtem tabit pont ezért,mert mindenki evvel rémizgetet és ha valaki annyira nem akar gyereket és annyira felelőségtejesnek valja magát,gyógyszer+óvszer és tuti nem csúszik be,de ugye könnyű mondani,hogy"beszuszót".
2011. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze, könnyű vádaskodni, de ha egy gyerekre nincs pénzem, hogy legalább minimális szinten fel tudjam nevelni, akkor arra sincsen pénzem, hogy több különböző fogamzásgátló módszert is alkalmazzak.

Mert valljuk be, nem olcsók és elméletben egymagukban megbízhatóak. Nem mindenki esik teherbe tabletta mellett.

De igen, könnyű úgy vádaskodni ha az embernek fingja sincsen ezekről a dolgokról, még olyan szinten sem, hogy minimális szinten beleélje magát egy ilyen helyzetbe...

Ez a legundorítóbb emberi tulajdonság és hányok attól ha valaki erre neveli a gyerekét...

2011. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!