Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az abortusz,...

Mennyibe kerül az abortusz, ha nem érvényes a tb. -m?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el, nem dönthetek másképp.

Felhívtam a kórházat, és ott mondták, hogy nincs tb.-m.

Így mennyit kell majd fizetnem?

neten sehol nem találom.


köszönöm


2009. nov. 20. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az eljárás teljes költségét, nem kapsz mérséklést. Ha jól tudom, mostanában 30 000 forint körül van. Tényleg egyszerűbb és olcsóbb inkább védekezni...
2009. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
védekezés mellett estem teherbe
2009. nov. 20. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
A tb nem támogatja az abortuszt!Ha jól tudom 29700 Ft!De nem bizti!És semmi esély,hogy megtartsátok???
2009. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem akartalak ezzel fárasztani benneteket, de akkor most már leírom.

Van már 2 gyerekünk, a 2. után hormonzavart kaptam, amire a mai napig gyógyszert szedek.

A szülés után nem húzódott vissza a hasizom, így 5 kilónál többet nem emelhetek, mert sérv alakulhat ki.

Ha szülni szeretnék, akkor a doki befektetne a 3. hónaptól végig. Már meg akartak műteni, be akarták hálózni a hasam, de nem vállaltam, mert sokminden ellene szól. (kilökődik, 6 hét fekvés, ezt az mondta, akinek 7 ilyen műtétje volt kilökődés miatt).

Hétköznapokon is haskötőt kell hordanom, mert nem tudom elkerülni, hogy a gyerekeket ne kelljen felemelnem, mert még nem olyan nagyok.

Fogamzásgátlót nem szedhetek, a hormonzavar miatt, hüvelykúpot használtunk, + óvszert, és figyelgettem, hogy kb mikor van peteérésem, mert akkor nem szoktunk együtt lenni, de most máskor volt.

Az utóbbi 1 évben még az anyagi helyzetünk is megromlott.


Nem tudom a gyerekeket, és nem is szeretném hónapokra egyedül hagyni, vagy mamára bízni, így nincs más választásom.

2009. nov. 20. 12:15
 5/8 A kérdező kommentje:
a gerincferdülést, és csigolyaszétcsúszást kifelejtettem.
2009. nov. 20. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Fúúú nem semmi...de tényleg nem támogatja a tb...tehát olyan 29-30 ezer Ft!2. voltam

28540 ft pontosan...most néztem meg neked!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

azt tudtam, hogy 30 000, csak én azt hittem, hogyha nincs tb ellátás, akkor 100 feletti összeg lesz.

De így már más.

Szóval azt hittem a 30-ban is már van valamennyi kedvezmény.


Köszönöm a válaszokat.

2009. nov. 20. 12:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Off


Szegény, tudom nem ezért írtad, de nagyon sajnállak :(

2009. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!