Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresztszülőséget lehet...

Keresztszülőséget lehet törölni valahogy?

Figyelt kérdés

Van a fiamnak keresztszülei, de olyan szinten meg akarjuk velük szakítani a kapcsolatot, hogy még papíron sem szeretném, ha keresztszülők lennének.

Nagyon csúnya dolgot tettek, szerintem még az indok Isten színe előtt is megállja a helyét.

Van erre szerintetek lehetőség?


2011. okt. 19. 10:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, tudják, már "megbeszéltük". tudomásul vették, állnak elébe. Az, hogy mit tettek nincs szándékomban még ismeretlenül sem a nagyvilág elé tárni. Bennem legalább van ennyi tisztesség és becsület. Gondoltam én is a bíróságra, azt mondta eljönnek, ha ez kell. De még a papot nem kerestem fel, jövőhéten megteszem. A fiam már nem kisfiú, van önálló véleménye amit szerintem ő is kinyilváníthat (bár kérdés hány éves kortól számít az ő álláspontja).De csak szerintem , jövőhéten majd többet tudok.
2011. okt. 19. 15:52
 12/15 anonim válasza:
Szeretném kérdezni, hogy sikerült e a felbontás? Én is ezt tervezem, az ok egyszerű, kb. 10 éve nem törődnek a gyermekkel és nem is áll szándékukban. Köszönöm a segítséget!
2012. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Sikerült végül valakinek ez a dolog a ker.szülőség felbontásával?

Èn is ezt tervezem,mert a jelenlegi ker.szülők a 7 év alatt nem igazán jeleskednek....sőt idén április óta már arra sem veszik a fáradtságot,hogy felköszöntsék legalább sms-ben!

2015. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
54%
En is szeretnem valahogy megszuntetni a kislanyom keresztszulojeve meg a paoirformat is,mert a gyermek gyakorlatilag azt sem tudja ki,es egyaltalan mi az,hogy kerimama most 4es fel eves es a nagylanyom baratnoje akivel megbeszeltuk,hogy nem kell ajandek semmi ceco csak neha jojjon el ea ennyi.Nos azota sem lattuk,ill mikor osszefutunk az utcan megkerdi minden evben,mit szeretnenk karacsonyra!?Szegyen!Nem akarok ilyen embert !!
2016. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A keresztelés egy már megtörtént, egyházi anyakönyvbe is bejegyzett esemény. Az ott történteket nem lehet meg nem történtté tenni, így a keresztszülőséget sem lehet megszüntetni.
2018. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!